Konečná fáze druhé mise
Posted: Thu Feb 02, 2012 8:37 pm
Zdravím,
měli jste někdo problém s druhou misí ? Mapa je uprostřed rozdělana "jakoby jizva".
Mám obsazené všechny hrady, mám 4 kousky kamene,ale nedaří se mi najít vchod do podzemní části, která je pod posledním hradem.
Neznáte někdo řešení ?
Díky
Lukáš
měli jste někdo problém s druhou misí ? Mapa je uprostřed rozdělana "jakoby jizva".
Mám obsazené všechny hrady, mám 4 kousky kamene,ale nedaří se mi najít vchod do podzemní části, která je pod posledním hradem.
Neznáte někdo řešení ?
Díky
Lukáš