Page 1 of 1

Kampaň 2. mise

Posted: Mon Feb 13, 2012 9:39 am
by Silversis
Dobrý den mám takový problém v 2 misy (offline kampan) nevim jestli to je bug nebo má to tak v té misy být.
Když naskočí nový den v týdnu,kdy mohu kupovat jednotky,tak příjdu do hradu dám položku k verbování vojska
,tak tam mám u všech vojáku -225 tisic az -5000 a nemohu nikdy nakoupit vojsko.Je to při kažém novým dnu v týdnu.Nevíte co s tím? Předem díky.

Re: Kampaň 2. mise

Posted: Mon Feb 13, 2012 1:16 pm
by Dave_Jame
Kdyby jsi měl originální verzi tak by se ti to už nestávalo, protože tam tato chyba už byla patchy opravena
Jedná se o takzvanou chybu s převykoupení, která vzniká různými způsoby.
Jediný způsob opravy, je nahrát poslední týden před touto chybou a doufat že se neobjeví, nebo rozehrát mapu odznova.