Kampaň 2. mise
Posted: Mon Feb 13, 2012 9:39 am
Dobrý den mám takový problém v 2 misy (offline kampan) nevim jestli to je bug nebo má to tak v té misy být.
Když naskočí nový den v týdnu,kdy mohu kupovat jednotky,tak příjdu do hradu dám položku k verbování vojska
,tak tam mám u všech vojáku -225 tisic az -5000 a nemohu nikdy nakoupit vojsko.Je to při kažém novým dnu v týdnu.Nevíte co s tím? Předem díky.
Když naskočí nový den v týdnu,kdy mohu kupovat jednotky,tak příjdu do hradu dám položku k verbování vojska
,tak tam mám u všech vojáku -225 tisic az -5000 a nemohu nikdy nakoupit vojsko.Je to při kažém novým dnu v týdnu.Nevíte co s tím? Předem díky.