Dotaz

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply
ledopad
Posts: 7
Joined: Tue Feb 28, 2012 3:29 pm

Dotaz

Post by ledopad »

Jen tak ze zvědavosti. Když dorazím k nepřátelskému městu, zničím hrdinu v bráně bez armády a pak se ukáže tabulka ukazující kolik jednotek má hlavní nepřátelský hrdina ve městě a já to zhodnotím jako velké riziko a klepnu na STAŽENÍ, někdy se stane, že tento hrdina z města i s armádou zmizí a já za to dostanu zkušenosti. V případě, že to bylo poslední nepřátelské město na mapě, stačí vejít dovnitř a je hotovo. Pak se cítím ochuzený o tento případný poslední boj, na který jsem se ještě chtěl připravit. Proč se toto děje? Vždyť nepřítel nemá kam utéct. To se vzdá nebo co? Já teda na jeho místě bych o své poslední město bojoval stůj co stůj. Docela mě to štve. Nedá se s tím něco dělat? Díky.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Dotaz

Post by Dave_Jame »

Je to bug, jen nahlášený a snad bude v příštím patchy spravem
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
ledopad
Posts: 7
Joined: Tue Feb 28, 2012 3:29 pm

Re: Dotaz

Post by ledopad »

Tak to mám opravdu radost. Snad se na to mrknou. Díky moc za odpověď. Nezbývá než trpělivě čekat.
User avatar
Xantipa
Posts: 42
Joined: Mon Apr 02, 2012 1:37 pm
Location: Věčná tulačka

Re: Dotaz

Post by Xantipa »

ledopad wrote:Tak to mám opravdu radost. Snad se na to mrknou. Díky moc za odpověď. Nezbývá než trpělivě čekat.


Zvědavost se nevyplácí :) Musíš zvědovat přes vlastnost "průzkumnictví" . Sama jsem se tak připravila o jednu bitvu a tak to nedělám. :lol:
Platí se za liščí kožich nikoliv za noru.
Když nejsou slyšet bubny, patrně nikdo nebubnuje.
ledopad
Posts: 7
Joined: Tue Feb 28, 2012 3:29 pm

Re: Dotaz

Post by ledopad »

Ahoj, napadlo mě zeptat se na jednu prkotinu, kterou nějak pořád přehlížím, ale pořád nevím, co vlastně znamená. V boji se nad jednotkami někdy objeví takové modře planoucí oko. Je to jen blbina, ale jsem zvědavý... Co to znamená? Díky moc za odpověď.
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Dotaz

Post by Dave_Jame »

Speciální schopnost Nag Vnitřní oko. Dává ti bonusy do obrany pokud s jednotkou nepodnikneš žádnou akci...
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
zdenek000
Posts: 66
Joined: Mon Dec 06, 2010 5:09 pm

Re: Dotaz

Post by zdenek000 »

Chtěl bych se zeptat. Kde v pirátech najdu Prsten s lebkou? Hledám ho po celý mapě.Díky
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Dotaz

Post by Dave_Jame »

Když řeknu že je schovaný opravdu blízko a jednoduše, přesto perfektně a překvapivě.. podaří se ti ho najít???
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
zdenek000
Posts: 66
Joined: Mon Dec 06, 2010 5:09 pm

Re: Dotaz

Post by zdenek000 »

Jo to by šlo.Aspoň že je blízko a nemusim jezdit pocelý mapě :D
Post Reply