Page 1 of 1
Dotaz
Posted: Tue Feb 28, 2012 3:37 pm
by ledopad
Jen tak ze zvědavosti. Když dorazím k nepřátelskému městu, zničím hrdinu v bráně bez armády a pak se ukáže tabulka ukazující kolik jednotek má hlavní nepřátelský hrdina ve městě a já to zhodnotím jako velké riziko a klepnu na STAŽENÍ, někdy se stane, že tento hrdina z města i s armádou zmizí a já za to dostanu zkušenosti. V případě, že to bylo poslední nepřátelské město na mapě, stačí vejít dovnitř a je hotovo. Pak se cítím ochuzený o tento případný poslední boj, na který jsem se ještě chtěl připravit. Proč se toto děje? Vždyť nepřítel nemá kam utéct. To se vzdá nebo co? Já teda na jeho místě bych o své poslední město bojoval stůj co stůj. Docela mě to štve. Nedá se s tím něco dělat? Díky.
Re: Dotaz
Posted: Tue Feb 28, 2012 10:25 pm
by Dave_Jame
Je to bug, jen nahlášený a snad bude v příštím patchy spravem
Re: Dotaz
Posted: Tue Feb 28, 2012 10:53 pm
by ledopad
Tak to mám opravdu radost. Snad se na to mrknou. Díky moc za odpověď. Nezbývá než trpělivě čekat.
Re: Dotaz
Posted: Sat Apr 07, 2012 6:33 pm
by Xantipa
ledopad wrote:Tak to mám opravdu radost. Snad se na to mrknou. Díky moc za odpověď. Nezbývá než trpělivě čekat.
Zvědavost se nevyplácí

Musíš zvědovat přes vlastnost "průzkumnictví" . Sama jsem se tak připravila o jednu bitvu a tak to nedělám.

Re: Dotaz
Posted: Fri Jul 27, 2012 11:49 am
by ledopad
Ahoj, napadlo mě zeptat se na jednu prkotinu, kterou nějak pořád přehlížím, ale pořád nevím, co vlastně znamená. V boji se nad jednotkami někdy objeví takové modře planoucí oko. Je to jen blbina, ale jsem zvědavý... Co to znamená? Díky moc za odpověď.
Re: Dotaz
Posted: Fri Jul 27, 2012 12:13 pm
by Dave_Jame
Speciální schopnost Nag Vnitřní oko. Dává ti bonusy do obrany pokud s jednotkou nepodnikneš žádnou akci...
Re: Dotaz
Posted: Sun Jul 29, 2012 11:59 am
by zdenek000
Chtěl bych se zeptat. Kde v pirátech najdu Prsten s lebkou? Hledám ho po celý mapě.Díky
Re: Dotaz
Posted: Tue Jul 31, 2012 3:59 pm
by Dave_Jame
Když řeknu že je schovaný opravdu blízko a jednoduše, přesto perfektně a překvapivě.. podaří se ti ho najít???
Re: Dotaz
Posted: Tue Jul 31, 2012 4:19 pm
by zdenek000
Jo to by šlo.Aspoň že je blízko a nemusim jezdit pocelý mapě
