Page 1 of 1
Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Tue Feb 28, 2012 6:19 pm
by BoB
Při hře více hračů hraju z kamošem přes internet a třeba po třech hodinách hraní hra zahlasí že jsem vyhrál nebo se bezdůvodně odpojí nebo se vypne Conflux .... sice to nas*re a ale víc mě štve že i když hru uložím není ji kde pak znovu nahrát neporadí mě někdo prosím?Děkuji
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Thu Mar 01, 2012 7:53 pm
by BoB
to opravdu nikomu nevadí tahle věc?
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Thu Mar 01, 2012 9:20 pm
by Sierpe
..já zatím pařím kampaně takže jsem k multi ještě nedošel....ale v polovině března má vyjít patch..a pak jich má byt ještě několik tak to snad bude ok....
http://www.facebook.com/notes/might-mag ... 1367290500
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 10:08 am
by concobara
BoB wrote:to opravdu nikomu nevadí tahle věc?
No vzheldem k tomu, že se mi ještě nestala tak mi opravdu nevadí....
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 12:04 pm
by BoB
concobara wrote:BoB wrote:to opravdu nikomu nevadí tahle věc?
No vzheldem k tomu, že se mi ještě nestala tak mi opravdu nevadí....
Myslim to že hru uložíš ale pak není kde jí nahrát.

Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 12:11 pm
by BoB
Diky skvěla zprava je tam i oprava toho ukladáni takže super
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 12:12 pm
by Sierpe
tak to se asi díváš špatně..když máš rozehraný třeba scénář je save mezi scénářema...pokud máš uloženou bitvu je mezi bitvama,...savy nejsou dohromady..tak to pohledej
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 1:28 pm
by concobara
Sierpe wrote:tak to se asi díváš špatně..když máš rozehraný třeba scénář je save mezi scénářema...pokud máš uloženou bitvu je mezi bitvama,...savy nejsou dohromady..tak to pohledej
Tak nějak...
Re: Ukladaní v multiplayeru??
Posted: Fri Mar 02, 2012 3:22 pm
by BoB
Sierpe wrote:tak to se asi díváš špatně..když máš rozehraný třeba scénář je save mezi scénářema...pokud máš uloženou bitvu je mezi bitvama,...savy nejsou dohromady..tak to pohledej
Myslím to když hraju po netu (s kamošem) uložím hru a pak ji chci znova nahrát a pokračovat (tak jak to je v 5kách) ten SAVE prostě už nikde není a nejde ve hře pokračovat.
Věřte mě já i kamoš jsme hledaly všude a nic.