Page 1 of 2
Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Thu Mar 08, 2012 7:53 pm
by Dave_Jame
Zdravím všechny.
Takže s použitím trochy diplomacie, se mi podařilo získat zatím pár kódu na dokonalé hedvábné meče, a ty půjdou do soutěže.
Otázka je, co to bude za soutěž.
Po poslední debaklu s dotazníkem to už nehodlám riskovat. a rovnou se tu zeptám.
Navrhuje někdo něco
Mě napadly krátké povídky, pojednání, nebo prostě písemnosti k Homam V-VI (Ať jsme aktuální) cca na 1-2 A4. S tím že ty nejlepší pak budou uveřejněny na stránkách. Co vy na to?
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Thu Mar 08, 2012 8:15 pm
by estla
To nie je zlý nápad - len takéto niečo sa veľmi ťažko objektívne posudzuje - v dotazníku máš ( ak správne položíš otázku

) jednoznačnú odpoveď.
Kto by potom rozhodoval o víťazovi?
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Thu Mar 08, 2012 8:18 pm
by Dave_Jame
No.. popravdě jsem přemýšlel o mé maličkosti, ale pokud má někdo lepší nápad...
Téma by mohlo být libovolné
soutěžící by si mohl napsat něco jako recenzi, shrnutí příběhu, fanfikci nebo si mohl zahrát na kronikáře a zpracovat informace ze hry.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Thu Mar 08, 2012 8:21 pm
by Lucas Gryf
Hmm .. myslím si, že umím psát sloh (nějaký příběh) ale myslím že shrnout děj by nebylo tak těžký .. popravdě - já už du dělat nejprv story a potom shrnutí, až to bude vyhlášeno, hned to pošlu

))
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Fri Mar 09, 2012 1:15 am
by estla
@ Dave Jame
Ty máš kódy - prečo by si nemohol rozhodnúť - kvalifikíciu by si na to mal

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Fri Mar 09, 2012 5:01 pm
by GENERALISI
Já osobně si myslím,že nejlepší téma by byl příběh k datadisku Homam-VI.Časem to snad budeme moct porovnat s originálem

.A o vítězi bych nechal hlasovat.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Fri Mar 09, 2012 6:41 pm
by Lucas Gryf
Popravdě - Fantastický nápad!
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Fri Mar 09, 2012 6:51 pm
by Sierpe
.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 7:04 am
by Lucas Gryf
Potřebuji znát radu profíků, chtěl bych vědět, zda dokážu porazit hlídající armádu mou armádou (viz. screen), jinak rozestavení dám jiné.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 10:36 am
by Dave_Jame
Sice je to off topic, ale ano dáš to, sice se ztrátama, ale ano
Na první pozici Dej své upíry. Hned za ně pak kostlivce, za ně Pány upírů a Zombie. Poslední jednotku dej duchy
Upířy ti odpaří kappy. Jejich zbytky, a vše potom se nějak bude muset poprat s kensei ale na ničem dál už nezáleží, nemusíš tam dávat ani všechny když ti to vyjede. Duchové se pak postarají o kněžky
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 11:58 am
by Lucas Gryf
No, za chvíli už ke Korálovému útesu mí vojáci dorazí.
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 12:12 pm
by Dave_Jame
Doufám že jsi ten útok neposlal tak jak jsi to poslal. protože jinak máš hodně malou šanci...
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 12:29 pm
by Lucas Gryf
Nene, postupoval jsem dle tvého návodu. A už sem tam ... doufám že to víde

Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 12:30 pm
by Lucas Gryf
Stráty "pouze" 13 upírů.
Nebýt zásahu Ashi (přidělila mi 40 upírů

)
Re: Soutěž o dokonalé hedvábné meče
Posted: Sat Mar 10, 2012 12:49 pm
by Dave_Jame
Dobrá gratulace ke klíči.
A teď zpátky k tématu
Já bych to možná tak moc nespecifikoval.
Když zadám, napište prostě cokoliv co se vztahuje k Ashanu. Můžete pod tím chápat třeba:
Recenzi hry.
shrnutí příběhu
Kronikářské práce
Fan-fikci (kam spadá i návrh příběhu datáčů).
Nebo klidně i kritiku nedostatkysoučasné hry, návrhy na její zlepšení.. cokoliv.
Poznámka:
Ti co hrají Kingdoms, zkuste někde sehnat ze klíč ze dva.. momentálně mam na ceny 2 klíče.