Heroes VI - problem
Posted: Sun May 27, 2012 11:24 am
Ahoj, mam mensi problem.
Pri hrani se mi nezobrazuje takova ta cesta. Kdyz treba kliknu aby Hero sebral krystaly, tak se mi nezobrazi takova ta "cesta". Takze pak nevim jestli tam dojde na jeden tah nebo ne. Tim padem to je docela nehratelny.
Nevite co s tim??:(