Page 1 of 1

Heroes VI - problem

Posted: Sun May 27, 2012 11:24 am
by Exter999
Ahoj, mam mensi problem.:) Pri hrani se mi nezobrazuje takova ta cesta. Kdyz treba kliknu aby Hero sebral krystaly, tak se mi nezobrazi takova ta "cesta". Takze pak nevim jestli tam dojde na jeden tah nebo ne. Tim padem to je docela nehratelny.:( Nevite co s tim??:(

Re: Heroes VI - problem

Posted: Sun May 27, 2012 12:49 pm
by Shade3
Muze to byt zpusobeno slabsim pocitacem...ja nekdy Heroes 6 hraju na slabsim kompu a jak kliknuna nejake misto, hrdina se tam presune, nezobrazi se cesta a nekdy ani to, jak jde k tomu mistu...