nedari se mi udelat 3.level v kampani
-
Pokemaster
- Posts: 2
- Joined: Thu Nov 16, 2006 2:58 pm
- Contact:
-
jakub.karasek
- Posts: 101
- Joined: Sat Sep 16, 2006 12:36 pm
- Location: Rajhradice (Brno)
- Contact:
Re: nedari se mi udelat 3.level v kampani
Pokemaster wrote:co s tim?
Hůř položenou otázku sem snad ještě neviděl
Might and Magic: Heroes VI sběratelská edice + Odstíny temnoty (*****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
Heroes V Collectors Edition cz v1.3 (*****)
Heroes IV Complete cz v4.0 (sh*t)
Heroes III Complete cz (Game4u) (*****)
Heroes II Gold cz (****)
Heroes I Gold cz (****)
Zkus co nejrychleji navštívit co nejvíc obelisků (nehledej všechny, nestihneš to ). Kašli na města, která nejsou shodná s tvou rasou a na hrdiny ostatních hráčů. Jen je odháněj od svého města druhým hrdinou. Až budeš mít skládanku tak z poloviny, tak jdi na místo, které se mu nejvíc podobá a odháněj od něj hrdiny ostatních hráčů (silnou armádu s sebou) a kopej. Sice to chvíli potrvá, než se trefíš, ale já to tak udělal.