Page 1 of 1
nedari se mi udelat 3.level v kampani
Posted: Thu Nov 16, 2006 3:00 pm
by Pokemaster
co s tim?
Re: nedari se mi udelat 3.level v kampani
Posted: Mon Nov 20, 2006 10:19 pm
by jakub.karasek
Pokemaster wrote:co s tim?
Hůř položenou otázku sem snad ještě neviděl

Posted: Mon Nov 27, 2006 9:16 pm
by Fraxinus
Zkus co nejrychleji navštívit co nejvíc obelisků (nehledej všechny, nestihneš to ). Kašli na města, která nejsou shodná s tvou rasou a na hrdiny ostatních hráčů. Jen je odháněj od svého města druhým hrdinou. Až budeš mít skládanku tak z poloviny, tak jdi na místo, které se mu nejvíc podobá a odháněj od něj hrdiny ostatních hráčů (silnou armádu s sebou) a kopej. Sice to chvíli potrvá, než se trefíš, ale já to tak udělal.