Page 1 of 1

nedari se mi udelat 3.level v kampani

Posted: Thu Nov 16, 2006 3:00 pm
by Pokemaster
co s tim?

Re: nedari se mi udelat 3.level v kampani

Posted: Mon Nov 20, 2006 10:19 pm
by jakub.karasek
Pokemaster wrote:co s tim?


Hůř položenou otázku sem snad ještě neviděl :D

Posted: Mon Nov 27, 2006 9:16 pm
by Fraxinus
Zkus co nejrychleji navštívit co nejvíc obelisků (nehledej všechny, nestihneš to ). Kašli na města, která nejsou shodná s tvou rasou a na hrdiny ostatních hráčů. Jen je odháněj od svého města druhým hrdinou. Až budeš mít skládanku tak z poloviny, tak jdi na místo, které se mu nejvíc podobá a odháněj od něj hrdiny ostatních hráčů (silnou armádu s sebou) a kopej. Sice to chvíli potrvá, než se trefíš, ale já to tak udělal.