Page 1 of 1

TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Mon Jun 11, 2012 2:38 pm
by eltazar
hoj všem,

včera jsem dojel kampaň za Svatyni a v poslední misi jsem přišel na zajímavou věc... pokud máte vytrénovanou Arachné na 4lvl, stačí jí dát do ruky sekundárními might hrdinovi a nechat ho JEN s jednotkou žraločí stráž. tahle jednotka regeneruje díky "open wound" hp, a díky tomu jste schopni porazit i mnohem (odhadem v klidu 10x, i víc) armádu, než tvoří ta vaše. jediná podmínka je, aby stráž přežila dokud nedojde k jednotkám (hrady se s tím dobývat opravdu nedají). podstatné je útočit na všechny jednotky, ne jenom na jednu!

nezapomeňte na bezchybný útok a držení pozice pro dvojité oplácení. takhle jsem projel půlku mapy jen s 50/100 žralokama... jakmile jich máte víc jak 300, porazíte i hrdinu s full army... ozkoušejte, uvidíte sami :)

Re: TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Tue Jul 03, 2012 10:27 pm
by Josef IV
No nevim jak ostatní, ale mě se to neosvědčilo. Každý hrdina má střelecký jednotky nebo magii, která žraločí stráž rychle zlikviduje.

Re: TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Tue Jul 03, 2012 10:34 pm
by Shade3
Arachne je bohuzel velice silna v porvnani s ostatnima dyn. zbranema :(. Pro projeti jakekoliv kampane staci mit arachne na lvl 4 nebo 5 a mate vyhrano...

P.S. nepocitam epilog, ten jsem jeste nehral.

Re: TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Sat Jul 07, 2012 9:26 am
by Stewardlord
Mozem len suhlasit ze Arachne je najsilnejsia might zbran,od lvl4 ste s nou vlastne neporazitelny

Re: TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Thu Jul 12, 2012 6:03 pm
by Altair8
No dnes po patchi bude mít Arachne útrum :P

Re: TIP - Arachne + žraločí stráž

Posted: Thu Jan 02, 2014 8:43 am
by armia741
Pro projeti jakekoliv kampane staci mit arachne na lvl 4 nebo 5 a mate vyhrano.