Page 1 of 1

Might X Magic

Posted: Mon Jun 11, 2012 2:58 pm
by eltazar
hoj všem,

jen tak pro srandu anketa - hrajete spíše za mágy nebo bojovníky? vyzkoušel jsem oba typy a chtě nechtě, v podstatě poprvé dávám přednost bojovým hrdinům (arachné je prostě boží :D)

tak klikněte a hlasujte ;)

Re: Might X Magic

Posted: Mon Jun 11, 2012 5:21 pm
by kiliroy
Koukám že jsem to srovnal na 4x4. Doufám že mágové ty slaboučký hrdiny porazí :P.

Re: Might X Magic

Posted: Tue Jul 03, 2012 8:01 pm
by Josef IV
Nejlepší jsou bojovníci a jejich bonusy než uslintanej mág kterej sotva sešle kouzlo. (s výjimkou Iriny a Anastasie samozřejmě)