Might X Magic
Posted: Mon Jun 11, 2012 2:58 pm
hoj všem,
jen tak pro srandu anketa - hrajete spíše za mágy nebo bojovníky? vyzkoušel jsem oba typy a chtě nechtě, v podstatě poprvé dávám přednost bojovým hrdinům (arachné je prostě boží
)
tak klikněte a hlasujte
jen tak pro srandu anketa - hrajete spíše za mágy nebo bojovníky? vyzkoušel jsem oba typy a chtě nechtě, v podstatě poprvé dávám přednost bojovým hrdinům (arachné je prostě boží
tak klikněte a hlasujte