Uložené pozice
Posted: Tue Aug 21, 2012 2:20 pm
Zdrávím, potřeboval bych poradit, už je to dlouho co jsem hral Heroes, odehrál jsem pár misí a potom na to nebyl čas, teď jsem se k tomu zase vrátil a říkal jsem si, že si to zahraju celé a znovu, tak jsem smazal uložené pozice, a začal hrát znovu. A teď pokaždé když pustím hru zobrazí se mi tam ty smazané hry, takže hru vypnu, spustím znovu (nesmím vypínat uplay) a mám tam ty nové, ale někdy se mi stane, že mi ta nová uložená pozice prostě zmizí a musím hrát misi znovu nebo od nějakého staršího savu. Může mi někdo poradit jak se zbavit těch původních pozic aby se mi to pořád nepřepisovalo a já nemusel hrát zase znovu? Díky moc.