Page 1 of 1

Uložené pozice

Posted: Tue Aug 21, 2012 2:20 pm
by Awae
Zdrávím, potřeboval bych poradit, už je to dlouho co jsem hral Heroes, odehrál jsem pár misí a potom na to nebyl čas, teď jsem se k tomu zase vrátil a říkal jsem si, že si to zahraju celé a znovu, tak jsem smazal uložené pozice, a začal hrát znovu. A teď pokaždé když pustím hru zobrazí se mi tam ty smazané hry, takže hru vypnu, spustím znovu (nesmím vypínat uplay) a mám tam ty nové, ale někdy se mi stane, že mi ta nová uložená pozice prostě zmizí a musím hrát misi znovu nebo od nějakého staršího savu. Může mi někdo poradit jak se zbavit těch původních pozic aby se mi to pořád nepřepisovalo a já nemusel hrát zase znovu? Díky moc.

Re: Uložené pozice

Posted: Tue Aug 21, 2012 5:56 pm
by Dave_Jame
Možná by ti pomohlo vypnout synchronizaci s Cloud. To by mohl být důvod, že občas to staré hry načte a občas ne. Po spuštění Uplay klienta najdeš v pod jedním z tlačítek v pravém horním rohu nastavení, kde tato možnost jde vypnout. Na hru samotnou by to vliv mít nemělo, pokud nehraješ na Více PC.

Re: Uložené pozice

Posted: Tue Aug 21, 2012 7:02 pm
by Awae
Dobře zkusím to a uvidíme, já totiž nějak nevěděl, k čemu přesně ta synchronizace je, tudíž jsem to nechal raději běžet.