Page 1 of 2

Runová magie

Posted: Sat Nov 18, 2006 8:51 pm
by Mike
Co říkáte na runovou magii ?

Posted: Sun Nov 19, 2006 8:46 am
by DIEGO
mne sa to zatial celkom paci :)
co som zatial o nej pocul

Re: Runová magie

Posted: Sun Nov 19, 2006 11:17 am
by Jetro
Mike wrote:Co říkáte na runovou magii ?


Z popisku si moc predstavu neudelas, a pokud to bylo zamysleny primo jako pocit pri hre, tak do tohohle topicu budou z 99 % prispivat pirati, jelikoz cz verze jeste nevysla... 8)

Posted: Sun Nov 19, 2006 3:52 pm
by Petren
Mě se teda vůbec nelíbí, nepřipadá mi to vubec jako magie, když se misto používají suroviny, je to opravdu divné.

Posted: Sun Nov 19, 2006 6:06 pm
by Incomer
Napad dobrej spis by me zajimalo jak to udelaji v soubojovem modu :D

Posted: Sun Nov 19, 2006 6:07 pm
by Mixin
Si to přestav, vezmeš šutr a hodíš ho po nestvůře, dostane ránu či jinak a už používáš runy a magii na to, že se trefíš :D

Posted: Tue Nov 21, 2006 5:33 pm
by Incomer
Tak sem si malinko prehlizel ty runy a: Taky vam pripada ozivovaci runa totalne silene dobra? za par skupu vam do hodi zpatky 40% mrtvych! :shock:

Posted: Tue Nov 21, 2006 6:52 pm
by Mixin
Neboj to možná určitě má nějaký háček

Posted: Wed Nov 22, 2006 7:21 pm
by Incomer
Jo nejdriv ti musi nekdo umrit :roll:

Posted: Thu Nov 23, 2006 8:33 pm
by Mike
mě se ta magie zdá docla dobrá, navíc máš u runy asi 40% šanci že ti po použití zůstane a můžeš jí obnovit za polovic ceny, takže stačí zabrat pár dolů a možeš v boji doceal slušně kouzlit.

hof

Posted: Sat Nov 25, 2006 10:57 am
by bpmpog
suhlasim konecne tu nejde o manu este ak budu mat trpaslici silne jednotky tak su nepozazitelny staci ziskat par bani a vsetci mozu kapitulovat 8)

Posted: Sat Nov 25, 2006 12:03 pm
by Mike
Já myslim že mají doceal silné jednotky, ale jde taky o strukturu hradu. Pokud boudou ty jednotky drahé a najímačky náročné na suroviny tak si moc nezakouzlíš !

Posted: Sat Nov 25, 2006 1:21 pm
by Mrakoplas
Mike wrote:Já myslim že mají doceal silné jednotky, ale jde taky o strukturu hradu. Pokud boudou ty jednotky drahé a najímačky náročné na suroviny tak si moc nezakouzlíš !


No ten hrad je celkovo velmi nenarocny na prachy a este k tomu take Stanovište hlídky --- ti dohodi k obrane podla tvojho lvl dalsich Obracov :D mne sa stalo ze mi ich dalo 600 co dost pomoze + ma ten hrad posilene hradby takze je ho dost tazke dobit. + tie ich runy su genialne. Fatk asi najlepsia rasa v H5, len zaciatky su troska tazsie bo zas tie jednotky su neni az tak silne ale bohato si to vynahradzuju svojimi spec schopnostami. (viac retazovy uder u zemna je brutus)
Ak ked rozvijas u Hrdinu na Defend, Atack, Light Magic, Rune Magic tak si prakticky neporazitelny 8)

Posted: Sat Nov 25, 2006 8:00 pm
by Mike
Jaká runa se vám zdá nejlepší ?


mě ta na oživení .... 40% padlích je dost dobrý, ale nepíšou jestli zůstanou po i zápase

Posted: Sat Dec 02, 2006 7:58 am
by bpmpog
to jo ale dobry je ze nie len do konca boja ale natrvalo