Page 1 of 1

Kde se dá koupit plná verze?

Posted: Thu Feb 23, 2006 8:34 pm
by krakatit
Chci heroese 3 a nevím,kde se dá koupit plná verza...na internetu jsem něco našla,ale stálo to jen 299 - není to blbost? není to zas tak stará hra a pokud vím PC hry stojí přes 800 a bez problému 1000 nebo 1500.. Můžete mi někdo poradit? Díkes...

Posted: Thu Feb 23, 2006 11:21 pm
by Activator
Popravde je uz to spis stara hra. Ceny starsich her byvaji obvykle vyrazne nizsi. Ja jsem si to za tech 299 Kc skutecne koupil a to pres elektronicky obchod (myslim, ze to byl xzone).

Posted: Fri Feb 24, 2006 11:10 am
by Gregy
Nejsem si jistej, ale nestalo to v GAME4U dokonce jen 199?

Posted: Sat Feb 25, 2006 11:02 am
by krakatit
Takže Vážně to stojí už tak málo? Tak to je super...Já mám heroese děsně ráda... Jsou sic už i novější verze a jsou dostupné na internetu,ale mě se nejvíc líbí trojka:-) Díky moooc :)

Posted: Sat Feb 25, 2006 6:46 pm
by krakatit
A tam jsou všechny verze toho heroese 3?

Posted: Sun Feb 26, 2006 9:06 am
by krakatit
Tak to je super! Moc Vám všem děkuji! :wink:

Posted: Tue May 23, 2006 1:03 pm
by devil
A nevite nahodou nekdo, kde se na netu daj sehnat pouze datadisky?

Posted: Tue May 23, 2006 4:38 pm
by devil
A co třeba ne webu?

Posted: Tue May 23, 2006 7:27 pm
by Droffar
kup si complete za ty prachy :p
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=363

Posted: Tue May 30, 2006 9:25 am
by HICKSCZ
jj a kdyz budete chtit v trojkach natrhnout prdel tak napiste a muzem dat pres hamachi :twisted: :twisted:

Posted: Tue Jun 06, 2006 4:24 pm
by HEAD
Objednal sem si H3 complete pres games.tiscali.A tam psali,ze na bonusovym CD je cestina.Dneska mi hra prisla a ZADNY BONUSOVY CD TAM NENI
Sou to podvodnici a akorat lzou lidem :( Koupil sem sito jen kvuli cestine,protoze sem sito chtel projet znovu s cestinou.(naposled sem to hral pred asi 7 lety a neumel sem anglicky)Takze sem vyhodil 3 kila z vokna :evil:

Posted: Tue Jun 06, 2006 4:27 pm
by Gregy
nechapu, proc kdyz chces jenom cestinu, tak si kupujes celou hru...

Jinak pro obyvatele Plzne a okoli, plna verze se da koupit v Kauflandu.

Posted: Tue Jun 06, 2006 4:30 pm
by HEAD
Gregy wrote:nechapu, proc kdyz chces jenom cestinu, tak si kupujes celou hru...

Jinak pro obyvatele Plzne a okoli, plna verze se da koupit v Kauflandu.

Protoze uz tu hru asi nemam hral sem ji nekdy,kdyz mi bylo 13 :) Uz se celkem tesim az sito projedu znova :D

Posted: Wed Aug 02, 2006 10:45 am
by Slimo
na slovensku sa to da kupit na www.gameexpress.sk