Page 1 of 1

Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 3:26 pm
by bucuresti
Mam original HOMAM 6 s patchom 1.8 a hra isla v pohode a dnes po mesiaci som si ju pustil chvilu hram a potom zamrzne ale zvuk ide nechaperm

Re: Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 3:50 pm
by Shade3
V obrazovce města, že?

Re: Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 4:01 pm
by bucuresti
Presne tak, chyba u mna?

Re: Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 4:39 pm
by Shade3
Ne, chyba ve hře, zítra nebo pozítří vyjde patch co to opravuje (konečně :D ).

Re: Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 4:51 pm
by Dave_Jame
Eh.. chyb hry?
Od kdy je hra zodpovědná za to že výrobce grafických karet skurní svoje ovladače?
Kdyby to byla chyba hry, tak to dělá problémy všem, ne jen lidem danou kartou :wink:

Je na to rychlo oprava, nainstalovat si starší ovladače na kartu,
Na jiných kartách jede ha bezproblémově.

Re: Mrzne mi hra

Posted: Wed May 01, 2013 5:19 pm
by Shade3
No dobře, tak chyba ovladače. :D Hlavní je, že se to v přicházejícím patchi opraví.

Re: Mrzne mi hra

Posted: Thu May 02, 2013 10:11 am
by bucuresti
Teraz sa mi pre zmenu nedarí pripojit ku Confluxu, robi to aj Vám?

Re: Mrzne mi hra

Posted: Thu May 02, 2013 12:56 pm
by bucuresti
Pripojite sa normalne ku CONFLUXU? Ci mam preinstalovat hru, alebo pozriet firewall? ale vcera to slo v pohode a dnes nic

Re: Mrzne mi hra

Posted: Thu May 02, 2013 1:31 pm
by Shade3
V této chvíli Ubi dělá úpravu serverů, protože Zítra vychází rozšíření. Takže pro připojení na CONFLUX budete muset chvíli počkat.