tvrz 1. mise
Posted: Wed May 22, 2013 1:29 pm
Nazdar...
teraz som to zacal hrat.. za Tvrz (orkovia). Obsadil som prve mesto a dal ho konvertovat.. ale co sa nestalo tak ono ho skonvertovalo na mesto Svatyne??? wtf stalo sa Vam to??? (hram za vyrobeneho hrdinu pri vybere kampane)..
teraz som to zacal hrat.. za Tvrz (orkovia). Obsadil som prve mesto a dal ho konvertovat.. ale co sa nestalo tak ono ho skonvertovalo na mesto Svatyne??? wtf stalo sa Vam to??? (hram za vyrobeneho hrdinu pri vybere kampane)..