Azyl-2 mise Krásné je ošklivé a ošklivé je krásné
Posted: Sat Jun 29, 2013 1:40 pm
Ahojky,
mám prosbu. Tuhle kampaň hraji už snad podesáté (na nejlehčí obtížnost),ale nejde mě dohrát. Začátek zvládám.Zabiji ducha,obsadím tři,čtyři hrady,ale pak mě ostatní začnou porážet,všichni mají velikánská vojska,nemůžu najít skrytý dům.Nevím co mě uniká.Možná i špatná taktika - nejsem žádný mistr světa v boji...
Prosím o rady.
Díííky moc
Eliška
mám prosbu. Tuhle kampaň hraji už snad podesáté (na nejlehčí obtížnost),ale nejde mě dohrát. Začátek zvládám.Zabiji ducha,obsadím tři,čtyři hrady,ale pak mě ostatní začnou porážet,všichni mají velikánská vojska,nemůžu najít skrytý dům.Nevím co mě uniká.Možná i špatná taktika - nejsem žádný mistr světa v boji...
Prosím o rady.
Díííky moc
Eliška