Page 1 of 1
Classes
Posted: Thu Aug 14, 2014 7:31 am
by Lucas Gryf
Jak si představujete ty classy, např. u Azylu nebo Akademie, kde jsou 4 políčka. Myslíte si, že to bude třeba: Bojovník, Mág, Konstruktér válečných strojů a ještě něco, nebo tím myslí slzy/krev, bez základní formy (kterou nepočítají)?
Re: Classes
Posted: Thu Aug 14, 2014 9:44 am
by RRICK
Já myslím, že to bude podobně jako v H6 - už nebude během hry žádný výběr slzy/krev, ale hned na začátku si vybereš, jestli chceš obranného nebo útočného hrdinu. Takže budou 2 "rytíři" - jeden na obranu a druhý na útok, a to samé u mágů - 1 na léčící + podpůrná kouzla a druhý na destruktivní magii.
Ale jak píšeš s tím specialistou na válečné stroje, to je taky dobrej nápad. Pak by to mohlo být 1. Bojovník, 2. Mág, 3. Konstruktér a poslední nějaký průzkumník nebo ekonom, co zvyšuje produkci dolů atd., ale to by s ním byla nuda v boji

Spíš by to byl nějaký vedlejší hero. Tohle by se mi líbilo víc než 2 migh 2 magic. Snad odhalí něco víc v sobotu, tak uvidíme, ale na heroes comunity sem se dočetl, že by se měl vrátit skill wheel podobný tomu z H5, takže ať to bude cokoliv určitě to bude lepší než v H6
Re: Classes
Posted: Thu Aug 14, 2014 9:51 am
by Lucas Gryf
V sobotu určitě bude velké odhalení, snad i odhalení nekropole. Ještě mě napadlo, že by byl rytíř na blízku a rytíř na dálku, mág léčitel a mág bojovník, ale to by šlo jedině v případě, že by hrdina bojoval. No, v Sobotu to bude
