Page 1 of 1

Špatný počet v bestiáři ??

Posted: Mon Aug 25, 2014 4:29 pm
by Will
Ahoj,tak si prohlížel jednotky,místy slintal a najednou koukám že u Necrů by měla být ještě asi jedna jednotka,nojo ale ja je mam tam zapsané všechny a Necrové mají prostě o jednotku víc nežli ostatní,To je to nějaká special jenom pro kampaň nebo co ??

Re: Špatný počet v bestiáři ??

Posted: Wed Aug 27, 2014 9:52 am
by Shade3
Ta jednotka je přízračný drak - speciální šampionská jednotka pro kampaň Nekropole v Odstínech temnoty.

Re: Špatný počet v bestiáři ??

Posted: Wed Aug 27, 2014 12:22 pm
by Will
Děkuju,poněkud mě to mátlo.