Specializace hrdinů
Posted: Wed Oct 15, 2014 2:44 pm
Ahoj, Chtěl bych se zeptat, zda budou mít v sedmém díle heroes hrdinové specializace na jednotky? Myslim to tak, jestli jim jako v H5 budou dávat třeba 1 do obrany a 1 do utoku?
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/