Page 1 of 1
Kompetitivní H7?
Posted: Tue Sep 01, 2015 4:46 pm
by Lucas Gryf
Na streamu padlo, že by MMH7 mohlo být kompetitivní, a tohle by mohlo být zajímavé, nejlépe kdyby Ubisoft pořádal nějaké turnaje. Ale co pro českou komunitu, chcete vytvořit ligu, jako tady byla s H6?
Re: Kompetitivní H7?
Posted: Tue Sep 01, 2015 4:48 pm
by antalyan
Co tu bylo s H6?
Re: Kompetitivní H7?
Posted: Tue Sep 01, 2015 4:50 pm
by Lucas Gryf
Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..
Re: Kompetitivní H7?
Posted: Tue Sep 01, 2015 5:06 pm
by antalyan
Lucas Gryf wrote:Liga Heroes 6, turnaje v pavouku a podobně, bohužel se to moc neuchytlo..
Stejně jako samotná šestka...
Díky za info

.
Re: Kompetitivní H7?
Posted: Tue Sep 01, 2015 5:42 pm
by LordGraa
Ligu jedině, až budou pořádné mody od fanoušků, jako na H3/H4 a pak to bude mít smysl. Ale uvidíme, co vyleze z Ubisoftů
