Limbic Q&A
Posted: Tue Sep 01, 2015 5:38 pm
Stručně: co jsme se dozvěděli z tříhodinového chatu s Limbicem. Každopádně to bylo mnohem příjemnější a sdílnější než s Ubi... (budu rád, když mě někdo doplní, bylo toho moc
). Jinak se předem omlouvám, pokud jsem něco náhodou špatně pochopil.
KAMPANĚ
- Třídy hrdinů jsou předdefinované i pro hrdiny kampaní, ve hře bohužel nebude možnost tuto třídu změnit ani si vytvořit vlastního hrdinu, takže pro kampaně zůstane 5 ze 6 tříd hrdinů minimálně využitých (škoda)
- Kampaně nebude oficiálně možné moddovat (ale předpokládám, že se nějaká cestička najde
)
- Kampaně budou od sebe poměrně odlišné (více než v předchozích dílech), můžeme počítat s rozličnými úkoly a rozhodně prý nebudou všechny mise pouze dobývací jako známe ze šestky
- Cutscény budou vytvořeny v jiném stylu než šestkové, u většiny by se měl objevit komentář postavy, která daný příběh vypráví (člena Ivanovy rady)
GAMEPLAY A GRAFIKA
- V současné době se pracuje (jak jinak) hlavně na odbugování a balancování (například by měla být snížena síla diplomacie)
- Změna velikostí objektů navzdory mnohým negativním reakcím fanoušků už není možná, ale kamera a zoom se ještě budou řešit a dolaďovat
- Uvažuje se o posílení šampionských jednotek vůči elitním
- Pro vydání hry bychom už neměli počítat se změnami v herní mechanice, ale je možné, že po vydání budou některé věci dodatečně přidány či upraveny (vylepšení hrdinských specializací)
- Více schopností jednotek zatím není plánováno
- Jedním z hlavních témat je také problematická animace pohybu hrdiny na mapě a příliš špatná UI (obojí už se částečně podařilo zlepšit a stále se na tom pracuje)
- Každý národ by měl mít svou vlastní načítací obrazovku
- Můžeme se těšit i na achievmenty i když méně než v šestce
- Také byl představen koncept Heropedie, přes kterou se dostaneme k detailním informacím o jednotkách, hrdinech atd.
- Animace jednotkek byly o dost lepší vůči betě (aspoň co jsme viděli)
- Z boje bude možnost vrátit se zpět před bitvu jako v šestce
- Je možné, že válečné stroje budou nakonec schopny vzkřísit některé jednotky
- Jednotky s imunitou vůči některému elementu budou (kromě úplné imunity vůči dané magii) mít také o 50% snížené zranění od jednotek útočících daným elementem (třeba černý drak od cabira).
Záznam pak najdete zde: http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/v/13890748
KAMPANĚ
- Třídy hrdinů jsou předdefinované i pro hrdiny kampaní, ve hře bohužel nebude možnost tuto třídu změnit ani si vytvořit vlastního hrdinu, takže pro kampaně zůstane 5 ze 6 tříd hrdinů minimálně využitých (škoda)
- Kampaně nebude oficiálně možné moddovat (ale předpokládám, že se nějaká cestička najde
- Kampaně budou od sebe poměrně odlišné (více než v předchozích dílech), můžeme počítat s rozličnými úkoly a rozhodně prý nebudou všechny mise pouze dobývací jako známe ze šestky
- Cutscény budou vytvořeny v jiném stylu než šestkové, u většiny by se měl objevit komentář postavy, která daný příběh vypráví (člena Ivanovy rady)
GAMEPLAY A GRAFIKA
- V současné době se pracuje (jak jinak) hlavně na odbugování a balancování (například by měla být snížena síla diplomacie)
- Změna velikostí objektů navzdory mnohým negativním reakcím fanoušků už není možná, ale kamera a zoom se ještě budou řešit a dolaďovat
- Uvažuje se o posílení šampionských jednotek vůči elitním
- Pro vydání hry bychom už neměli počítat se změnami v herní mechanice, ale je možné, že po vydání budou některé věci dodatečně přidány či upraveny (vylepšení hrdinských specializací)
- Více schopností jednotek zatím není plánováno
- Jedním z hlavních témat je také problematická animace pohybu hrdiny na mapě a příliš špatná UI (obojí už se částečně podařilo zlepšit a stále se na tom pracuje)
- Každý národ by měl mít svou vlastní načítací obrazovku
- Můžeme se těšit i na achievmenty i když méně než v šestce
- Také byl představen koncept Heropedie, přes kterou se dostaneme k detailním informacím o jednotkách, hrdinech atd.
- Animace jednotkek byly o dost lepší vůči betě (aspoň co jsme viděli)
- Z boje bude možnost vrátit se zpět před bitvu jako v šestce
- Je možné, že válečné stroje budou nakonec schopny vzkřísit některé jednotky
- Jednotky s imunitou vůči některému elementu budou (kromě úplné imunity vůči dané magii) mít také o 50% snížené zranění od jednotek útočících daným elementem (třeba černý drak od cabira).
Záznam pak najdete zde: http://www.twitch.tv/limbic_entertainment/v/13890748