Page 1 of 1

Rozlišení MMH7

Posted: Wed Sep 23, 2015 4:44 pm
by ivanh7
Zdravím,
zajímala by mě jedna věc ohledně rožlišení MMH7.
Myslíte, že bude možné hrát na 2 monitorech MMH7? Každý monitor bude mít rozlišení 1920*1080. Je vůbec tedy takto reálné vykreslení 3840*1080?
Díky za reakce.