HW nároky - Přehled
HW nároky - Přehled
Operační systém:
Windows 7 - SP1 nebo Windows 8/81 (32/64 bit)
Windows 10 není oficiálně podporován, a tvůrci varují že hra na něm nemusí jet, i když z jejich zkušeností funguje)
Procesor:
Min: Intel Core i5 660 3,3Gh nebo AMD Phantom II X4 955 @ 3,2Gh
Doporučené: Intel Core i5 2400 @ 3,1 Gh nebo AMD FX-6100 @ 3,3Gh
RAM:
4GB (Doporučeno 6Gb)
Místo: 10Gb oficiálně, Reálně počítejte 20GB, plus prostor pro Uplay
Grafické karty:
WBA
Windows 7 - SP1 nebo Windows 8/81 (32/64 bit)
Windows 10 není oficiálně podporován, a tvůrci varují že hra na něm nemusí jet, i když z jejich zkušeností funguje)
Procesor:
Min: Intel Core i5 660 3,3Gh nebo AMD Phantom II X4 955 @ 3,2Gh
Doporučené: Intel Core i5 2400 @ 3,1 Gh nebo AMD FX-6100 @ 3,3Gh
RAM:
4GB (Doporučeno 6Gb)
Místo: 10Gb oficiálně, Reálně počítejte 20GB, plus prostor pro Uplay
Grafické karty:
WBA
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Re: HW nároky - Přehled
Procesor by teoreticky měl stačil i horší (s méně GHz), ptal jsem se Limbic teamu během pátečního streamu.
Re: HW nároky - Přehled
Ja mám procesor dvoujadrak Intel 2,8Ghz myslite ze by to rozjelo??:-D procesor je snad v pohode ale.grafika a ramky už jsou historie 2GB ramek a 512MB grafika
holt si musim kvuki heroesům pořídit novy pc. Heroes 6 ty jsem rozjel
Re: HW nároky - Přehled
Řkel bych že díky 2Gb bys mohl mít dost problém.
2.8 GHz by mělo být v pohodě.
2.8 GHz by mělo být v pohodě.
Re: HW nároky - Přehled
Já jsem rozjel druhou betu i na úsporném intel core i3. Tak snad to bude na ostrou verzi stačit 
Re: HW nároky - Přehled
Uvidíme nejdřív to stáhnu přes torrenta na zkoušku a pak si to když tak koupím když to rozběhnu
já mám 2GB ramky a grafiku 512MB ATI Radeon HD 4670 
Re: HW nároky - Přehled
Tak vyzkoušeno a funguje jedeto hrál jsem Betu. Nejnižší detaily a rozlišení a ješte jsem vypnul zvuky a šlo to celkem rychle i na 2GB ramek
což je úspěch rozjet to na 6 let starým pc. A to mam podotýkám intel pentium dual core 2,8Ghz 2GB Ram a grAfiku Ati radeon Hd 4670 512MB.
ale i když jsem hrÁl betu tak super hra to je
Re: HW nároky - Přehled
Fakt jsou to cenzored. Notes Win10 6GB RAM a když chci instalovat, tk se nic nestane. Prostě cenzored, vydat hru co nejede ofiko bezduvodně na win10. S Betou jsem problem neměl.
-
Koviii1994
- Posts: 4
- Joined: Fri Oct 09, 2015 7:01 am
Re: HW nároky - Přehled
Mám Intel core i7 2,67 ghz,ram 8gb a grafickou kartu AMD RADEON HD 5800 pri spusteni se po chvilce objevi program heroes 7 prestla pracovat kde by mohl byt problem? predme dekuji za odpoved.
Re: HW nároky - Přehled
Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi
Re: HW nároky - Přehled
Ximi wrote:Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi
Zdravím, procesor by mohl teoreticky stačit (sám vlastním ještě slabší řadu a hra mi jede
Re: HW nároky - Přehled
Teoreticky by ti to melo jit ja to rozjel na dvoujadrak 2,8Ghz 2GB Ram s grafickou kartou 512MB úplně nejnižší detaily a rozlišení a ješte jsem vypnul zvuky, sice nacitani bylo zdlouhavý ale pak ve hře to celkem rychle jelo. Ale hral jsem pouze Beta verzi ale asi i plná hra měla šlapat zkus to a uvidiš
Re: HW nároky - Přehled
Ximi wrote:Zdravím mám Win7 32-bit SP1, Intel Core i3 M330 2,13 GHz, 3 GB RAM a 512 grafiku.
Myslíte že mi Heroes VII pojede? betu jsem spustil ale do samotné hry(mapy) jsem se nedostal.
Předem díky za odpověď. Ximi
Řekl bych ale, že na slušný herní zážitek si musíš koupit lepší počítač.
Re: HW nároky - Přehled
Ahoj,
tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno.
Jinak mohu hrát pouze offline a to je těch cca 6 map a kampaň? No na to že mam originálku zakoupenou v CD podobě...tak to je dost naprd. Ale je to snad otázka času a snad udělají nějaký patch, aby to fungovalo. Jsem z tohoto problému docela zklamaný 
tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno.
Re: HW nároky - Přehled
ptesina wrote:Ahoj,
tak jak jsem pochopil, tak na win 10, když chci hrát online, tudíž s aktualizací tak mam smůlu, protože přestane pracovat. To mam vyzkoušeno.Jinak mohu hrát pouze offline a to je těch cca 6 map a kampaň? No na to že mam originálku zakoupenou v CD podobě...tak to je dost naprd. Ale je to snad otázka času a snad udělají nějaký patch, aby to fungovalo. Jsem z tohoto problému docela zklamaný
Určitě to v nějakém patchi spraví, toho se neboj, jen ta hra prostě byla vydána nedodělaná tak než bude hratelná to pár měsíců zabere.
Co se týče offline obsahu, v jednom z patchů budou přidány DLC zdarma obsahující dvě dosud nevydané kampaně ze čtyřky jako pocta k výročí, samozřejmě předělané do sedmičky, více informací na oficiálním mmh7 webu.