Page 1 of 1
Jak vyzrát na multiplayer?
Posted: Tue Oct 06, 2015 5:26 pm
by Lucas Gryf
Bratranec si s radostí koupil MMH7 ve snaze o to zahrát si s bratrem multiplayer. Jenže ejhle, nějak to nejde, nelze se připojit ke hře (999 ping). Přes Hamachi + LAN nenajde. Nějaké rady, aby bylo možné teď, v současné situaci, multiplayer hrát? Díky za pomoc.
Re: Jak vyzrát na multiplayer?
Posted: Tue Nov 24, 2015 8:42 am
by bob2
Už jsi na neco přišel,má to co dočinění s porty,Firewallem a Ip adresou mam stejný problem.Diky za radu
Re: Jak vyzrát na multiplayer?
Posted: Sun Dec 06, 2015 4:56 pm
by hulkvp
Zdravím,
Hrajeme s kamarádem heroes 7 multiplayer a pořád nám to hlásí problém se synchronizací,patch máme 1.5.....nevíto někdo co s tím hra je dobrá ale tohle mě fakt s..e
Re: Jak vyzrát na multiplayer?
Posted: Sat Jun 04, 2016 6:07 pm
by Gothian
Měl jsem stejný problém nešlo nám se připojit, že vypršel limit.
Bylo to tím, že v nastavení routeru v webovém rozhraní se muselo povolit: UPnP
většina lidí to má v základu zakázané.
takže udělejte a myslím, že Vám to pomůže.