Page 1 of 1

Kobka v sekci H7

Posted: Sun Oct 11, 2015 2:22 pm
by antalyan
Sekce kobky (H7) tady na stránkách nějak zlobí.
U jednotek se ukazují jen anglické ability (nevím jestli je to technická chyba nebo ještě nepřeloženo) a prvnímu odstavci u popisu národa chybí začátek.

Re: Kobka v sekci H7

Posted: Tue Oct 13, 2015 3:21 am
by Dave_Jame
Nepřeloženo, jelikož se to do vydání hry nestihlo, zvolil jsem přístup "stejně to přeloží jinak, tak se to pak vytáhne ze hry"
A se samotnou aktulizací začnu po dohrání hry a recenzi.

Re: Kobka v sekci H7

Posted: Tue Oct 13, 2015 12:26 pm
by filozof
Ty budeš psát recenzi?

Re: Kobka v sekci H7

Posted: Wed Oct 14, 2015 8:18 pm
by Dave_Jame
Mám to v plánu.. po dohrání