Kobka v sekci H7
Posted: Sun Oct 11, 2015 2:22 pm
Sekce kobky (H7) tady na stránkách nějak zlobí.
U jednotek se ukazují jen anglické ability (nevím jestli je to technická chyba nebo ještě nepřeloženo) a prvnímu odstavci u popisu národa chybí začátek.
U jednotek se ukazují jen anglické ability (nevím jestli je to technická chyba nebo ještě nepřeloženo) a prvnímu odstavci u popisu národa chybí začátek.