Page 1 of 1

Přihlášení do Uplay nefunguje

Posted: Sat Dec 26, 2015 5:30 pm
by Necron
Najednou mi nejde přihlásit se do uplay. Už při prvním přihlášení napíše "Account suspened" a že účet je dočasně nedostupný kvůli velkému množství přihlášení. Počkat nějakou dobu nic nevyřeší. Změnit si heslo také ne. Co s tím?

Re: Přihlášení do Uplay nefunguje

Posted: Wed Dec 30, 2015 5:19 pm
by antalyan
Necron wrote:Najednou mi nejde přihlásit se do uplay. Už při prvním přihlášení napíše "Account suspened" a že účet je dočasně nedostupný kvůli velkému množství přihlášení. Počkat nějakou dobu nic nevyřeší. Změnit si heslo také ne. Co s tím?

Řekl bych, že nic jiného než kotaktovat oficiální Ubi support v tomto případě nepomůže.