Page 1 of 1

Nemam adresar MAPS

Posted: Thu Jan 04, 2007 5:58 pm
by ice-link
naproste nikde ve slozce HoMM5 jsem nenasel slozku MAPS,takze nemam kam dat nove mapy.((Mam cesky original a patch 1.4)).nENI TE NEKDO CO MAM DELAT?
:( :( :(

Re: Nemam adresar MAPS

Posted: Thu Jan 04, 2007 7:05 pm
by Activator
ice-link wrote:naproste nikde ve slozce HoMM5 jsem nenasel slozku MAPS,takze nemam kam dat nove mapy.((Mam cesky original a patch 1.4)).nENI TE NEKDO CO MAM DELAT?
:( :( :(


Zkus si tam ten adresar vytvorit - "MAPS" primo v hlavnim adresari s hrou. Nicmene toto samotne k nicemu nepovede, pokud nemas zadne mapy *.h5m)...