Nemam adresar MAPS
Posted: Thu Jan 04, 2007 5:58 pm
naproste nikde ve slozce HoMM5 jsem nenasel slozku MAPS,takze nemam kam dat nove mapy.((Mam cesky original a patch 1.4)).nENI TE NEKDO CO MAM DELAT?

Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
ice-link wrote:naproste nikde ve slozce HoMM5 jsem nenasel slozku MAPS,takze nemam kam dat nove mapy.((Mam cesky original a patch 1.4)).nENI TE NEKDO CO MAM DELAT?
![]()
![]()