Page 1 of 1

čeština - help

Posted: Wed Jun 01, 2016 10:35 am
by pekac.j
Ahojte potřeboval bych prosím poradit, nekupoval jsem si Heroes7 ale jen stahnul a je to jen anglicky ..chci se zeptat, jestli tam de nějak nahrat čeština, popřipadě odkaz nebo navod, protože to nikde nemužu najít, předem díky :P

Re: čeština - help

Posted: Wed Jun 01, 2016 2:51 pm
by antalyan
pekac.j wrote:Ahojte potřeboval bych prosím poradit, nekupoval jsem si Heroes7 ale jen stahnul a je to jen anglicky ..chci se zeptat, jestli tam de nějak nahrat čeština, popřipadě odkaz nebo navod, protože to nikde nemužu najít, předem díky :P


Obávám se, že to v současnosti nejde. Pokud se nepletu, tak i při koupi hry dostane člověk jen přístup k určitým verzím hry dle oblasti, ve které žije.