Page 1 of 2
je to proste super
Posted: Mon Apr 09, 2007 8:28 am
by gunsenroses
Musim sa vam priznat, ze som prepadol zavislosti na HoMaM JEDNA
Uz asi rok neparim hry, lebo som presedlal na linux a nemam na hry ani cas.
Ale proste som stiahol jednotku spustil cez dosemu a frcim
Je to proste super

))
p.s. neviete o nejakej prehladnej stranke / ano jedna by tu bola,ale nie je tu vsetko / , ked by bol komplet prehlad jednotiek, budov atd. v heroes jednotke?
Posted: Mon Apr 09, 2007 11:34 am
by klaymen
skus celestial heavens, pripadne sa spytaj pana googla
Posted: Mon Apr 09, 2007 9:09 pm
by Dave_Jame
No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)
Posted: Mon Apr 09, 2007 9:12 pm
by gunsenroses
Dave_Jame wrote:No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)
no ja som chcel kuknut len taky vseobecny prehlad.
Akurat hram druhu misiu kampane za "lord ironfist" a je to dost huste...
Posted: Mon Apr 09, 2007 9:31 pm
by Dave_Jame
gunsenroses wrote:Dave_Jame wrote:No osobn řeni co potřebuješ a není problém to z hlavy napsat, Na HoMaM I toho zas tak moc není a jednotky jsou tady na stránce (p.s. na aktualizaci dělám)
no ja som chcel kuknut len taky vseobecny prehlad.
Akurat hram druhu misiu kampane za "lord ironfist" a je to dost huste...
Kurnik kdesi sme cis takového viděl.. jinak já momentálně hraju Za Lamandu.. Mam hotového Alamara s Slayerem a Ironfist mě čeká

Posted: Tue Apr 10, 2007 12:06 pm
by gunsenroses
podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ?
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...
Posted: Tue Apr 10, 2007 4:09 pm
by Dave_Jame
gunsenroses wrote:podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ?
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...
Pokud sme pochopil tak doufám že to dobře vysvětlím
Hrdina se může naučit jakékoliv kouzlo které potká na mapě nebo v hradě.
A může ho seslat tolikrát kolik je jeho znalost, Pak musí zase dojít tam kde ho učí a naučit se ho znova tím že do toho města nebo chrámu vstoupí...
Posted: Tue Apr 10, 2007 6:09 pm
by gunsenroses
Dave_Jame wrote:gunsenroses wrote:podla akeho "algoritmu" sa davaju kuzla z tej veze v hrade hrdinovi ?
Ak ste ma pochopili co chcem vediet ...
Pokud sme pochopil tak doufám že to dobře vysvětlím

Hrdina se může naučit jakékoliv kouzlo které potká na mapě nebo v hradě.
A může ho seslat tolikrát kolik je jeho znalost, Pak musí zase dojít tam kde ho učí a naučit se ho znova tím že do toho města nebo chrámu vstoupí...
jo to som jak tak pochopil , ale v tej knihe kuzel v hrade je tych kuzel vela a nie vsetky sa "zmestia" do knihy ktoru nosi hrdina. Pokial viem tak vie len 4 rozne kuzla. Da sa nejako o vplyvnit ktore styri sa nauci ?
p.s. mozme kecat aj tu, alebo zalozim novy thread v Heroes I ?
Posted: Tue Apr 10, 2007 6:30 pm
by Dave_Jame
gunsenroses wrote:jo to som jak tak pochopil , ale v tej knihe kuzel v hrade je tych kuzel vela a nie vsetky sa "zmestia" do knihy ktoru nosi hrdina. Pokial viem tak vie len 4 rozne kuzla. Da sa nejako o vplyvnit ktore styri sa nauci ?
p.s. mozme kecat aj tu, alebo zalozim novy thread v Heroes I ?
Kouzla se naučí hrdina všechny.. klikni na roh stránky (pravý horní) a přetočí se ti na další stránku. alespoň mě to tak funguje

Posted: Tue Apr 10, 2007 10:23 pm
by gunsenroses
ty kokso, tak to som si nevsimol
Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...
Posted: Wed Apr 11, 2007 5:22 am
by Dave_Jame
gunsenroses wrote:ty kokso, tak to som si nevsimol
Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...
Jj může.. taková hnusná modrá medajle.. dává morláku -2
Posted: Wed Apr 11, 2007 7:02 am
by klaymen
gunsenroses wrote: A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...
dobra moralka = obcas dostane niektora jednotka utok navyse
zla moralka = obcas niektora jednotka pride o svoj utok
Posted: Wed Apr 11, 2007 7:30 am
by gunsenroses
Dave_Jame wrote:gunsenroses wrote:ty kokso, tak to som si nevsimol
Inak moze existovat amulet, ktory zhorsuje moralku ? A vlastne naco mi je ta moralka dobra ? ...
Jj může.. taková hnusná modrá medajle.. dává morláku -2
a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je
Posted: Wed Apr 11, 2007 11:48 am
by klaymen
gunsenroses wrote:a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je
kup dalsieho hrdinu a daj mu ju, ked chces tak ho aj prepust
obrovsky problem, ze?

Posted: Wed Apr 11, 2007 1:19 pm
by gunsenroses
klaymen wrote:gunsenroses wrote:a da sa jej nejako zbavit? krvopotne si ju clovek vybojuje a nic z toho nie je
kup dalsieho hrdinu a daj mu ju, ked chces tak ho aj prepust
obrovsky problem, ze?

ten artefakt nebol prenesitelny, sviniarina ...
Musel som ho poslat do kelu
