koľko scenárii?

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 1
Post Reply
User avatar
kapuca
Posts: 2
Joined: Tue May 08, 2007 10:24 am
Contact:

koľko scenárii?

Post by kapuca »

zdravíčko... blúdim hustým pralesom internetu a na aké stránky nenarazím, tak som musel hneď prezrieť a teší ma, že táto hra ešte nevymrela medzi hráčmi :D no ale k veci... chcel som sa spýtať, že koľko scenárii má kampaň HoM&M 1?
gunsenroses
Posts: 10
Joined: Mon Apr 09, 2007 8:23 am
Location: SK - Nitra

Post by gunsenroses »

myslim, ze 8
Post Reply