Page 1 of 1
Nejdou spustit Heroes V
Posted: Tue May 22, 2007 2:50 pm
by HUJER
poraďte nemůžu spustit Heroes V už sem tam naistaloval patche který sem našel hra jakoby nabíhá a pak mi to napíše chyba
AppName:h5_game.exe App: 1.4.0.25 ModName: h5_game.exe ModVer:1.4.0.25 offset: 00682e5c já se z toho zvencnu samo už sem jí asi 5 krát odinstaloval prosim ja hry moc nehraju tak v tom nejsem kovanej ale nouťas splňuje požadavky na provoz hry.
Moc dík

Posted: Tue May 22, 2007 3:08 pm
by HUJER
Jo a vedle na PC mi to chodí jenže to je dělo já sem muzikant tak to mám na muziku uvědomuju si že ten nouťas je starej ale právě kvůli tý muzice sem ho vylepšil Heroes IV bez problémů že by na V. verzi nestačil ?? hm
Posted: Tue May 22, 2007 3:20 pm
by TomKQT
Jaká grafická karta tam je?
Spuštění Heroes V
Posted: Tue May 22, 2007 3:29 pm
by HUJER
Tak sem tam nahrál posl. aktualizace a microsoft vokno hlásí trochu něco jinýho
AppName: h5_game exe AppVer: 1.50.0.59 ModName: h5_game.exe ModVer: 1.50.0.59 Offset: 006cb7cc pokuste se mi někdo poradit nejdřív sem myslel že je to v instal. hry je orígo ale pak sem to dal na velkej Comp a tam to začlo běhat po nainstal. tý 101Mb aktualizace myslim 1.04 mě z toho asi jebne

Posted: Tue May 22, 2007 3:38 pm
by HUJER
Grafická karta VIA/S3G KM 400/ KN 400 64 Mb hmmm mám tušení že tady bude zakopanej pes ale Heroes IV chodily ok nemaj ty Heroes nějakej setup že bych to tam nastavil nebo sem v riti s touhle kartou

GRRRR Karta :-)
Posted: Tue May 22, 2007 4:20 pm
by HUJER
Hm no jo nedá se nic dělat předpokládám že nahrát novej firmware nebo aktualizovat ovladače je zbytečný výsledek by moh bejt takovej že neuvidim nic

) každopádně dík za radu Čaues
Pixel Shadery ?? :-)
Posted: Tue May 22, 2007 4:45 pm
by HUJER
Poraď ještě já v tý muzice ty grafárny nevyužívám takže vo nich vůbec nic nevim jak poznám že umí ty Pixel Shadery ?? asi blbá otázka ale dokud sem si na odreagování nekoupil Heroes tak sem vůbec nevěděl jakou grafárnu tam mám

Posted: Tue May 22, 2007 6:42 pm
by TomKQT
Já už jen dodám, že ovladačema ani firmware shadery nedoplníš/nenahradíš.
Existují sice nějaké prográmky, které je jaksi emulují softwarově a ta hra si myslí, že karta je umí, jenže zaprvé to vypadá divně, zadruhé to není zrovna spolehlivé a zatřetí to žere opravdu hodně výkonu zbytku systému, takže pro tebe v každém případě slepá ulička.
Re: Nejdou spustit Heroes V
Posted: Sun Nov 02, 2008 2:46 pm
by Samuro
já mám windows vista 64 bitové, když to nainstaluju, tak mi to napíše při pokusu o spuštění, že to nemůže načíst soubor s koncovkou .dll. Tohle mi to dělá i s jinou hrou od ubisoftu s Gothic 3, a na českých stránkách píšou, že gothic 3 není kompatibilní s 64 bit verzí visty. Je ten samý problém s Heroes V nebo je to v něčem jiném? Díky