Page 1 of 2
Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Mon Jun 11, 2007 9:25 am
by Ladis2
V této misi je potřeba porazit Lászla. Prošel jsem velkou část mapy, posbíral všechno možné a vždycky mi přijel Lászlo až k hradu s obrovským množstvím jednotek a nebo mne dostihl na cestě a porazil. Jestli je na to nějaká finta tak bych potřeboval vědět jaká. A to nestihnu projet pulku mapy a mam ho u hradu. Za tak krátkou dobu nenasbírám tolik jednotek.Našel jsem tři obelisky ale nemohu najít ten čtvrtý. Fakt už nevím .
Posted: Mon Jun 11, 2007 3:09 pm
by Gyzmo
Zrelme jsi na vylete moc dlouho.
Jak jsem to jel ja,tak nevystrcil ani nos.
Proste zatim hraju s jednou rukou v p... ,jen nevim kudy kam v misi Špeh.
((obt.normal))
Posted: Mon Jun 11, 2007 6:24 pm
by Ladis2
Třetí týden jsem projel branou na jeho území dobyl hrad a on mne okamžitě přijel uvítat se 100 gryfu,200 střelci , 150 vojáky a mraky červených branců a několika koní a andělů. To bych rád věděl kde mám na něho nabrat tak rychle tolik jednotek. Proto si myslím že to musí jít nějak jinak. Hned první týden to nemám šanci projet.Zajímalo by mne kde je ten čtvrtý obelisk.
Posted: Mon Jun 11, 2007 6:36 pm
by Mrakoplas
cihni tuto stranku je to navod po anglicky -- 0 su oznacene obelisky
http://guides.gamepressure.com/heroesof ... sp?ID=1937
Posted: Tue Jun 12, 2007 10:41 am
by Ladis2
Diky zkusím ho najít a třeba to pomůže. ten návod je taky super.Nějak to musí jít

Posted: Tue Jun 12, 2007 10:54 am
by ASS_Sasin
Moje armáda taky vždycky prohrála (bojoval jsem venku) ale potom jsem přišel na jednu fintu ... stačí použít se všemi svými jednotkami runu magické odolnosti (immuní vůči 2 náhodným elementům) a s hrdinou pořád čarovat armagedon je 50% šance u každé jednotky že na něj bude imunní takže tobě zbyde dost jednotek abys ho mohl darzit jakmlie tvému herovi dojde mana (snaž se mýt hodně surovin před bojem abys měl na ty runy suroviny) zkoušej to a jednou se ti to podaří

ovšem musíš mít alespon trochu slušnou armádu....
Posted: Sun Aug 19, 2007 7:54 pm
by barmann
tak na této misi taky visím, netuším, jak toho blba porazit. Zkoušel jsem vykopat slzu popaměti tak, že zkouknu první obelisk a pak kopu na známém místě, ale slza nejde vykopat, dokud nejsou obejitý všechny obelisky. Než je těma dvouma blbama objedu, tak už nestihnu udělat army na Laszla a proteču to i když bojuju v hradu.
Posted: Wed Sep 19, 2007 2:33 pm
by Gibbonek
Hmm...buď jsem fakt velkej klikař, nebo jsem měl jednodušší hru (přitom jsem to hrál na Normal), ale Laszla jsem porazil hned napoprvé, dokonce se mi ten zmetek ještě vyhýbal velkým obloukem. Ale to se mu nepovedlo, což o pár vteřin později Laszlo zjistil...
Nevím, co poradit, nehrál jsem to ani ve spěchu ani jsem se hrou neploužil, prostě nějak přirozeně (btw na tu Slzu kašlete, já jsem ji nakonec ani nevykopal a vůbec mi nechyběla

).
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Wed Oct 29, 2008 12:29 pm
by pecha nuda
Ja sem porazil tu branu co je uz na zalesnenym uzemi, pak se na me rozbeh, ja zdrhal, zvladnul sem to do hradu a pri bitve sem pak normal bojoval a kdyz uz sem mel jenom 7 magma. draku a asi 300 tech vylepsenejch se stitem(shieldguard)a zacal sem davat armagedony, dal sem asi 4 a úpak sem ho utz normal sundal slo to ale docela tezko
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Sat Nov 15, 2008 1:19 pm
by Raelag
Na mě Lazslo jel do Tor Hrallu, tak jsem mu vyjel nproti, abych měl ten Wulfstanovo bonus, zabil mi 100 záškodníků a všechny berserkery, moje army - 4 nevylepšený draci, 20 vojevůdců, 34 runových patriarchů, 300 štítonošů 64 berserkerů, 205 záškodníků a 102 medvědů
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Fri Nov 21, 2008 9:43 pm
by Raelag
Lazslo: 150 gryfů, 6 andělů, 300 kušijníků, 600 vymahačů, 150 zastánců, 20 šampionů, vše vylepšené a ještě 50 fanatiků
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Sun Mar 15, 2009 12:21 pm
by Lopicia
já jsem to hála na easy, takže se nemám čim chlubit (no co, je mi 13...) , ale udělalal jsem to takhle: s Duncanem jsem objela spodek mapy a s Wulfstanem vršek, našla jsem Ashinu slzu, abych měla dost peněz, zupgradovala jsem draky, postavila jsem hrad a mezitim přijel Laszlo s mega army, já s 40 drakama a + nějakejch těch 300 záškodníků 600 štítonošů, 80 patriarchů, 100 berserkrů, 250 medvědů a ještě asi 50 vojevůdců... no, zbyli mi draci a záškodníci... a byla jsem mimo hrad, Laszlo totiž honil Duncana.. a Laszlovu army si nepamatuju, nedávno se nám rozbil comp, takže nemám možnost se na to podívat, vše je jen přibližné a všechny jednotky zupgradované, zbyli mi draci (asi 36) a záškodníci, počkala jsem na další týden a rychle jsem jela dobýt město, abych to měla za sebou (a jestli bude muset táta smazat PC, tak se zcvoknu, hrát to znova nebudu...)
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Thu May 21, 2009 9:16 am
by Gwynbleidd
Na mně taky vyběhl s obrovskou army hned co jsem porazil tu bránu. Tak jsem si s nim zahrál na kočku a na myš, pár týdnu jsem se s ním honil po mapě, využíval Town Portal a když už jsem měl dostatečnou armádu tak sem proti němu vyrazil a bylo to
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Mon Oct 26, 2009 6:15 pm
by Vayshan
pls. pomôžte mi neviem zabiť Lazsla a neviem dobiť ani ten hrad ja mam okolo21 drakov ,28vojvodcov,300stitonosiv,300tich co hadzu kopie,200 medvedov,50 magov,
A Lazslo ma 4.anjelov,40šampionov,70fanatikov,500kušiarov,800sedlákov,150 gryfov,300 páži.
A v hrade je 30 šampionov,40fanatikov,300kušiarov,500sedliakov,80grifov atd.
Re: Kampaň za pevnost , poslední díl
Posted: Tue Oct 27, 2009 2:43 pm
by Alarik
Zkus tu misi začít znovu a hned na začátku si to uložit. Ze všeho nejdřív zkus zjistit, kde leží Ashina slza. Jakmile to zjistíš, stačí načíst uloženou pozici na začátku hry a dojet si rovnou pro ni (jestli je Ashina slza konstatně umístěná na jednom místě, nemusíš nic ukládat a stačí místo toho misi restartovat). Taky je velmi důležité, aby byl Wulfstan hodně silný, tzn. v každé předchozí misi získat s Wulfstanem maximální úroveň a vybírat si co nejlepší schopnosti (doporučuji destruktivní magii, osvícení, štěstí a třeba útok, válečné stroje nebo magii světla). Taky se pokus nějak Laszla nalákat do hradu (pokud tam budeš mít postavenou Planoucí kovadlinu, nejen, že budeš mít nějaké bonusy k atributům, ale hlavně budeš mít všechny runy zadarmo a, pokud si dobře vzpomínám, budeš je moci používat prakticky donekonečna). A hned zezačátku obsaď všechny doly ve svém okolí (primárně ty, která potřebuješ nejvíce), taky se snaž zredukovat ztráty v bojích s neutrálními stvořeními na minimum a neboj se taky utratit i relativně hodně peněz za nějaké silné srtefakty.