Taká malá anketka

Vše ohledně Heroes of Might and Magic 1
Post Reply

Jaká z uvedených jednotek se vám líbí?

Dragon(Drak)
6
32%
Phoenix(Fénix)
6
32%
Paladin
6
32%
Cyclpes(Kyklop)
1
5%
 
Total votes: 19

User avatar
Gekkon
Posts: 29
Joined: Wed Jun 13, 2007 6:31 pm

Taká malá anketka

Post by Gekkon »

Udělal jsem takovou malou anketu.Chci vědět,jakou máte nejradši jednotku.Vybíráme z "titánů" všech měst. :)

Těším se na vaše odpovědi.
Můžete i odůvodnit,proč se vám daná jednotka líbí.
Post Reply