Page 1 of 1

Taká malá anketka

Posted: Wed Jun 13, 2007 6:59 pm
by Gekkon
Udělal jsem takovou malou anketu.Chci vědět,jakou máte nejradši jednotku.Vybíráme z "titánů" všech měst. :)

Těším se na vaše odpovědi.
Můžete i odůvodnit,proč se vám daná jednotka líbí.