Taká malá anketka
Posted: Wed Jun 13, 2007 6:59 pm
Udělal jsem takovou malou anketu.Chci vědět,jakou máte nejradši jednotku.Vybíráme z "titánů" všech měst.
Těším se na vaše odpovědi.
Můžete i odůvodnit,proč se vám daná jednotka líbí.
Těším se na vaše odpovědi.
Můžete i odůvodnit,proč se vám daná jednotka líbí.