Hamachi
Posted: Thu Jun 28, 2007 3:25 pm
Funguje Heroes 5 pres hamachi? Porad mi to nejde spustit. Mam verzi hry 2.1.
Prosim pomoc!!!!!!!!
Prosim pomoc!!!!!!!!
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Mrakoplas wrote:funguje. Zaklad je aby mali obydvaja tu istu verziu hry a vypnute mody, lebo ako jeden hrac mod ma a druhy nie tak to nefici