Page 1 of 1

Hamachi

Posted: Thu Jun 28, 2007 3:25 pm
by Askir
Funguje Heroes 5 pres hamachi? Porad mi to nejde spustit. Mam verzi hry 2.1.
Prosim pomoc!!!!!!!!

Posted: Thu Jun 28, 2007 5:54 pm
by Mrakoplas
funguje. Zaklad je aby mali obydvaja tu istu verziu hry a vypnute mody, lebo ako jeden hrac mod ma a druhy nie tak to nefici :!:

Posted: Sun Jan 06, 2008 2:28 pm
by Beast999
Mrakoplas wrote:funguje. Zaklad je aby mali obydvaja tu istu verziu hry a vypnute mody, lebo ako jeden hrac mod ma a druhy nie tak to nefici :!:

A kde vypnem/zapnem mody???? bo akosi mi uchadza myslienka ze o com tocis...:)

btw mam verziu 1.60