Page 1 of 1

ERROR!!!

Posted: Thu Jul 12, 2007 3:25 pm
by sPajky
mam problem, nainstaloval jsem originalní Heroes 5 sběr. edici, a když ji spustím objeví se obrazovka s obrázkem a pak obrazek zmizí a pozadí se ohlasí chyba ERROR. Pls poraďte mam athlon +3800 X2, 1 GB, geforce 7600 gt

Posted: Fri Jul 13, 2007 8:05 pm
by sPajky
:cry: :cry: nejde... :cry: :cry: zkusil jsem dvoje ovladace na graf. kartu a stejne to nejde...

Posted: Fri Jul 13, 2007 10:49 pm
by oxygen
a co se v tom error pise? ten directX z DVD obsahuje nejaky veci ktery sou specificky prave pro homm5 a bez nich to nejde, ale jestli si ho nainstaloval tak je to divny... :roll: :roll: :roll:

Posted: Sat Jul 14, 2007 9:17 am
by sPajky
ten error je takovy hodne maly prazdny okynko.

Posted: Sat Jul 14, 2007 7:30 pm
by sPajky
uz to jedeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D nainstaloval jsem nejnovejsi ovladace z oficialnich stranek nVidie a uz to jde!!! zvlastni ale je ze s tema samejma ovladace z dvd score nesly... divny ... uz muzete tenhle topic uzavrit