Search found 4 matches

by Ladis2
Wed Jul 11, 2007 8:26 pm
Forum: Obecně
Topic: 5 mise 3 kampaň
Replies: 5
Views: 5230

Taky by mne to zajímalo, jestli jste to nějdo nedávno dohráli tak prosím napište ve zkratce jak na to. Dik :)
by Ladis2
Tue Jun 12, 2007 10:41 am
Forum: Obecně
Topic: Kampaň za pevnost , poslední díl
Replies: 15
Views: 17431

Mrakoplas wrote:cihni tuto stranku je to navod po anglicky -- 0 su oznacene obelisky http://guides.gamepressure.com/heroesof ... sp?ID=1937



Diky zkusím ho najít a třeba to pomůže. ten návod je taky super.Nějak to musí jít :D
by Ladis2
Mon Jun 11, 2007 6:24 pm
Forum: Obecně
Topic: Kampaň za pevnost , poslední díl
Replies: 15
Views: 17431

Třetí týden jsem projel branou na jeho území dobyl hrad a on mne okamžitě přijel uvítat se 100 gryfu,200 střelci , 150 vojáky a mraky červených branců a několika koní a andělů. To bych rád věděl kde mám na něho nabrat tak rychle tolik jednotek. Proto si myslím že to musí jít nějak jinak. Hned první ...
by Ladis2
Mon Jun 11, 2007 9:25 am
Forum: Obecně
Topic: Kampaň za pevnost , poslední díl
Replies: 15
Views: 17431

Kampaň za pevnost , poslední díl

V této misi je potřeba porazit Lászla. Prošel jsem velkou část mapy, posbíral všechno možné a vždycky mi přijel Lászlo až k hradu s obrovským množstvím jednotek a nebo mne dostihl na cestě a porazil. Jestli je na to nějaká finta tak bych potřeboval vědět jaká. A to nestihnu projet pulku mapy a mam ...