Search found 2 matches

by Essomord
Sat Sep 15, 2007 7:12 pm
Forum: Obecně
Topic: registracia na UBI - potrebujem pomoc
Replies: 3
Views: 3081

Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc

Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.


uz som to rozluskol.
by Essomord
Sat Sep 15, 2007 2:57 pm
Forum: Obecně
Topic: registracia na UBI - potrebujem pomoc
Replies: 3
Views: 3081

registracia na UBI - potrebujem pomoc

skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.