Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.
uz som to rozluskol.
Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.