registracia na UBI - potrebujem pomoc
registracia na UBI - potrebujem pomoc
skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.
Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc
Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.
uz som to rozluskol.
Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc
A jak se to dela dik