Search found 4 matches
- Sun Nov 02, 2008 7:34 am
- Forum: Obecně
- Topic: Kouzelnické jednotky
- Replies: 236
- Views: 137491
Re: Kouzelnické jednotky
Hlasoval som pre arcilicha. Jeho plosny utok je skvely a ma dalsie kuzla s magie temna ktore maju svoje vyuzitie. Pre nekropolis jedna z najuzitocnejsich jednotiek.
- Sat Nov 01, 2008 10:20 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Mysticka vsevedoucnost
- Replies: 3
- Views: 3068
Re: Mysticka vsevedoucnost
dost slusne... diky moc
- Sat Nov 01, 2008 8:53 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
- Replies: 38
- Views: 24421
Re: Nejlepší alternativní jednotka 3. úrovně
ja som tiez zahlasoval za elfa
zda sa mi neuveritelne silny nato ze je to len 3 uroven a zvlast na zaciatku pri dobyvani dolov pomoze.
- Sat Nov 01, 2008 8:50 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Mysticka vsevedoucnost
- Replies: 3
- Views: 3068
Mysticka vsevedoucnost
Zdravim vsetkych. Som tu novy a som dost zaciatocnik sice HOMAN V poznam uz dlho ale teraz som sa to rozhodol hrat na vyssej urovni cize moja prva otazka smeruje k tomuto. Hmm rozhodol som sa hrat za akademiu pretoze sa mi zdaju dost silny po kuzelnej stranke a nesmierne ma zaujala ich schopnost ...