Search found 7 matches
- Wed Jun 21, 2006 9:54 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Necro-part 3
- Replies: 34
- Views: 37310
- Wed Jun 21, 2006 7:44 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Necro-part 3
- Replies: 34
- Views: 37310
- Tue Jun 20, 2006 8:24 am
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25475
- Tue Jun 20, 2006 12:22 am
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: 2. kampaň za NECRO!!!
- Replies: 13
- Views: 15383
- Tue Jun 20, 2006 12:18 am
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Necro-part 3
- Replies: 34
- Views: 37310
- Tue Jun 20, 2006 12:04 am
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25475
Jsem už trochu dál, takže už si přesně jejich polohu nepamatuju, ale jsou tam a neni to nijak těžký, takže nechápu že je nemůžeš najít. Jeden je na území dangeon někde v horní polovině, potom je snad jeden když půjdeš od hradu dolů a pak do prava (z tvýho pohledu) někde ve střední části a jeden snad ...
- Fri Jun 16, 2006 2:00 pm
- Forum: Hvozd (lesní elfové)
- Topic: Slza pro ossira
- Replies: 24
- Views: 25475