Necro-part 3

Vše ohledně hradu Nekropole
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Necro-part 3

Post by Incomer »

Zkousel sem to hledat v jiz zalozenzch toppics ale nic se nenasel...
Ve treti misi mate sehnat nejaky klacek a plastik-klacek sem nasel dokonce sem se prosekal i k srabikovi Cyrovi, ktery se sotva me zmercil odporoucel nekam kamsi, kam se dostanu po sehanni 20 draku (hotovo) a toho prstenu-ktery vsak jako na potrvoru nemohu najit-nevite nekdo ? :)
Trini
Posts: 7
Joined: Fri Jun 16, 2006 1:46 pm
Location: Teplice
Contact:

Post by Trini »

Jestli to je ta mise kterou myslím tak ten prsten má právě Cyro, takže jestli máš těch dvacet draků tak vlez za ním do podzemí a tam ho musíš najít a porazit a pak dostaneš ten prsten pokud se nemýlim.
Peace at any price
Destabilizator
Čestný člen
Posts: 256
Joined: Sat May 20, 2006 11:26 am
Contact:

Post by Destabilizator »

Jmenuje se Cyrus :wink: Cekal jsem poradnou bitku, ale on ma vcelku kulovku :roll: :arrow:
Image
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

Aaaaha tak omyl :oops: nemuzu najit plastik :oops:
Trini
Posts: 7
Joined: Fri Jun 16, 2006 1:46 pm
Location: Teplice
Contact:

Post by Trini »

Plastik??? Ty ostatní artefakty mimo toho prstenu jsou v hradech...jestli si nejaky hrad dobil druhym hrdinou, ne nekromanem, tak ten artefakt dostal on a musíš ho přehodit k tomu nekromanovi :!: :!: Tohle se mi stalo :lol: Jezdila jsem po celý mapě jak idiot a potom jsem zjistila, že ten artefakt má druhej hrdina.
Peace at any price
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

Bohuzel muj druhy hrdina (coz je myslim isabela) je pro boj naprosto nepouzitelny jelikoz je to pouze zdroj dalsich undead jednotek :D Achich ouvej me se to nechce hrat cele znova :roll:
Trini
Posts: 7
Joined: Fri Jun 16, 2006 1:46 pm
Location: Teplice
Contact:

Post by Trini »

ty dva artefakty si musel dostat v hradu, kterej si dobyl.... Ten prsten ziskáš až když porazíš toho Cyra, nebo jak se jmenuje.
Peace at any price
Incomer
Posts: 192
Joined: Fri Jun 09, 2006 9:04 pm

Post by Incomer »

No nemam plast chybi a to je to jedine co mi zbyva k tomu abych vlitnul na Cyra :( Dokonce i elfy jsem povrazdil :roll:
Petren
Posts: 205
Joined: Fri Jun 23, 2006 2:57 pm

Post by Petren »

Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat? :cry: :cry:
DOLF
Posts: 2
Joined: Sun Jun 18, 2006 6:52 pm

Post by DOLF »

Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat? :cry: :cry:


kobka pro stavbu draka se ti oběví až když dostavíš kompletně hradby, jinak já je ani stavět nemusel posbíral jsem je nekromantem po mapě
volum
Posts: 3
Joined: Fri Jun 09, 2006 4:24 am
Contact:

Post by volum »

Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat? :cry: :cry:
Draky nemůžeš najímat jen v prvním městě,když prokleješ nějaký z těch co zabereš mágům tak už to jde. :wink:
Petren
Posts: 205
Joined: Fri Jun 23, 2006 2:57 pm

Post by Petren »

Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!! :cry: :cry:
marlon21
Posts: 3
Joined: Thu Jul 06, 2006 7:15 am
Location: Planá
Contact:

Post by marlon21 »

Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!! :cry: :cry:


Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna :evil: . tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý :shock: a hurá byl splněn. 8)
Petren
Posts: 205
Joined: Fri Jun 23, 2006 2:57 pm

Post by Petren »

marlon21 wrote:
Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!! :cry: :cry:


Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna :evil: . tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý :shock: a hurá byl splněn. 8)


Nevim jak se ti to povedlo, ale ja dostanu po dobit té poslední brány úkol najmout 20 těch draků. 15 jich najdu n mapě a přesně 5 jich koupím v hradu. přijedu k tomu přnosnému portálu a můžu na něj klikat třeba stokrát a stejně nic. Mám to asi nějaký vadný. :cry: :cry:
marlon21
Posts: 3
Joined: Thu Jul 06, 2006 7:15 am
Location: Planá
Contact:

Post by marlon21 »

Petren wrote:
marlon21 wrote:
Petren wrote:Mám už všechna města mágů a najal jsem i těch 20 kostlivých draků, dokonce jich mám 35, ale přesto všechno mě to nechce pustit za tím čarodějem Cyrem. Pomozte prosím!! :cry: :cry:


Mněl jsem ten samej problém, už sem chtěl vyhodit bednu z okna :evil: . tak sem hodil předposlední load a hlídal jsem si abych před kliknutím na portál měl dvacet draků a ono to prošlo. Kliknul sem poprvý dostal jsem ůkol dvacet draků kliknul jsem podruhý :shock: a hurá byl splněn. 8)


Nevim jak se ti to povedlo, ale ja dostanu po dobit té poslední brány úkol najmout 20 těch draků. 15 jich najdu n mapě a přesně 5 jich koupím v hradu. přijedu k tomu přnosnému portálu a můžu na něj klikat třeba stokrát a stejně nic. Mám to asi nějaký vadný. :cry: :cry:

Musíš mít těch dvacet draků než dostaneš ůkol aby si je schromáždil , já jsem si je hlídal celou cestu až k postálu ,aby neklesli pod dvacet.
Post Reply