jinak, když už je o téhle mapě řeč, a nejen o této,
vyplatí se koupit jednotku ve mestě když už mám upgradnutou budou, nebo koupit základní verzi a jet ji upgradnout mimo???
Search found 2 matches
- Sat Jul 01, 2006 7:49 pm
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Problem v kampani za nekromancera
- Replies: 9
- Views: 11238
- Sat Jul 01, 2006 10:42 am
- Forum: Nekropole (nemrtví)
- Topic: Necro-part 3
- Replies: 34
- Views: 37308