Search found 2 matches

by DOLF
Sat Jul 01, 2006 7:49 pm
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Problem v kampani za nekromancera
Replies: 9
Views: 11238

abgrejdovací budova

jinak, když už je o téhle mapě řeč, a nejen o této,
vyplatí se koupit jednotku ve mestě když už mám upgradnutou budou, nebo koupit základní verzi a jet ji upgradnout mimo???
by DOLF
Sat Jul 01, 2006 10:42 am
Forum: Nekropole (nemrtví)
Topic: Necro-part 3
Replies: 34
Views: 37308

Petren wrote:Prosím pomoc, jak mam ziskat těch 20 kostěných draků, když je nemohu v hradu najímat? :cry: :cry:


kobka pro stavbu draka se ti oběví až když dostavíš kompletně hradby, jinak já je ani stavět nemusel posbíral jsem je nekromantem po mapě