Problem v kampani za nekromancera

Vše ohledně hradu Nekropole
Post Reply
-Ja8k1-
Posts: 1
Joined: Thu Jun 15, 2006 3:53 pm
Contact:

Problem v kampani za nekromancera

Post by -Ja8k1- »

posledni mise "the lord of Heresh" projel jsme celou mapu skrz naskrz, porazil vse co na mape je, obsadil vsechny doly, odkryl celou mapu.. a porazil i godrika v jeho hradu... nestacilo to a po chvili mi vyprsi cas a hra konci.. poradi mi nekdo jak dal? diky *Ja8k1
EDIT: koumam nad tim uz docela dlouha a nasel jsme tohkle 4um citen nahhodou, takze pokud nejaky dobrodinec muze poradit , byl bych radeji po ICQ
Jumbik
Posts: 1
Joined: Sat Jun 10, 2006 1:22 pm
Contact:

Post by Jumbik »

Pro zdarne ukončení nesmíš Godrika napadnout předtím než navštívíš vězení vedle tvého druheho města. Tím uneseš jeho dceru a on na tebe pošle anděly, z těch potom vypadnou křídla a přeletíš hory ke godrikovi.
zimmerman
Posts: 2
Joined: Mon Jun 19, 2006 4:19 pm

Post by zimmerman »

NO já s tou pátou misí mám taky problém, udělám vše jak mám....vyrazím na Godrika v domnění, že mám dobrou armádu..jeho první jednotky porazím taktak..ale co se nestane, když likviduji jeho poslední, objeví se mu zase plno dalších jednotek Azylu..včetně 7 archandělů, na což už mých pár kousků nestačí...asi mám ještě čekat a jít na něj později co? Ale má pak větší a větší armádu:-(
HarY_cz
Posts: 39
Joined: Thu Jun 01, 2006 1:56 pm
Location: Most

Post by HarY_cz »

pokud nakupuješ haven jednotky tak ti budou postupně utíkat a přidávat se ke godrikovi a pak je budeš pobít když mu pobiješ ty co už měl nakoupený z academy. takže jednoduchá rada - kupovat jenom nekro jednotky :wink:
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

Včera jsem tu kampaň dojel, a zjistil jsem, že heaven jednotky nejsou zase tak špatné :) Nejdřív jsem stavěl jenom nekromanty, ale jaxu dojek ke Godrikovi... achich ouva :) klasika - 3x load, 1x restart mission :). Paxu začal odznova - s nekromantem jsem nabral pár jednotek a jel doleva k městu heaven, zabil pár jednotek a nějaké připojil, s heaven hrdinou jsem jel do nekromant hradu a vše přeměnil na nekromant jednotky... Systém jsem měl takový - s nekromant hrdinou jsem vše sbíral a dobíjel, s heaven hrdinou jsem sbíral poklady na moři. Jak se blížil konec termínu pro získání amuletu (3 týdny), nakoupil jsem všechny možné heaven jednotky (anděly, orly atd), ty jsem jel rychle změnit, nakoupil jsem jednotky (je zbytečné upgradovat stavby ve městě) a jel to všecko upgradovat doprava dolů :) A když jsem pak zajel za Godrickem, neztratil jsem ani jednu jednotku :)) Sice i díky raise dead, ale to už je jedno...
DOLF
Posts: 2
Joined: Sun Jun 18, 2006 6:52 pm

abgrejdovací budova

Post by DOLF »

jinak, když už je o téhle mapě řeč, a nejen o této,
vyplatí se koupit jednotku ve mestě když už mám upgradnutou budou, nebo koupit základní verzi a jet ji upgradnout mimo???
HarY_cz
Posts: 39
Joined: Thu Jun 01, 2006 1:56 pm
Location: Most

Post by HarY_cz »

co já vim tak to vychází na stejno. btw já tu godrickovo army zkosil za vydatné podpory fénixe. jinak bych byl asi v riti
Image
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Re: abgrejdovací budova

Post by Wodka »

DOLF wrote:jinak, když už je o téhle mapě řeč, a nejen o této,
vyplatí se koupit jednotku ve mestě když už mám upgradnutou budou, nebo koupit základní verzi a jet ji upgradnout mimo???


Nějak jsem to neřešil, ale taky mi to vzcházelo nastejno - akorát nemusíš utrácet za upgrade baráků :)
Wodka
Posts: 160
Joined: Tue May 23, 2006 1:11 pm

Post by Wodka »

HarY_cz wrote:btw já tu godrickovo army zkosil za vydatné podpory fénixe. jinak bych byl asi v riti


A ty fénixe jsi našel kde? Nějak jsem mimo - vůbec jsem se s nimi nepotkal... :(
HarY_cz
Posts: 39
Joined: Thu Jun 01, 2006 1:56 pm
Location: Most

Post by HarY_cz »

fénixe si musíš vyčarovat. je to snad 5 lvl kouzlo pro summoning magic ale stojí za to
Image
Post Reply