Jasný, to je základní podmínka, abzch přežil první týden. Včera jsem dokonce restartoval misi, dobyl hrad, osvobodil Isabel, vykostil červenýho šmejda, prošel 100% mapy, ale čas stále jen ubíhá a nic se neděje. Stojím s Gordikem za branou v jihozápadním rohu a čekám, jestli se neobjeví Nikolaj.
Dík ...
Search found 2 matches
- Sun Jul 16, 2006 8:00 am
- Forum: Azyl (lidé)
- Topic: 5. mise Zákys
- Replies: 9
- Views: 11646
- Sat Jul 15, 2006 7:04 am
- Forum: Azyl (lidé)
- Topic: 5. mise Zákys
- Replies: 9
- Views: 11646
5. mise Zákys
Čau lidi, v 5. misi jsem vytuhl a nevím jak dál. Přečetl jsem všchny příspěvky, ale nic mi nefunguje. Dokonce jsem vykostil všechny hrdiny pekla, dobyl jejich hrad, poslal jsem Gordika za bránu jihovýchodně od pekelného hradu, ale stojí tam jak ocas a nic se neděje. Jak mám přivolat nikolaje.
Dík ...
Dík ...