Search found 2 matches

by ElGreco
Sun Jul 16, 2006 8:00 am
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 5. mise Zákys
Replies: 9
Views: 11646

Jasný, to je základní podmínka, abzch přežil první týden. Včera jsem dokonce restartoval misi, dobyl hrad, osvobodil Isabel, vykostil červenýho šmejda, prošel 100% mapy, ale čas stále jen ubíhá a nic se neděje. Stojím s Gordikem za branou v jihozápadním rohu a čekám, jestli se neobjeví Nikolaj.
Dík ...
by ElGreco
Sat Jul 15, 2006 7:04 am
Forum: Azyl (lidé)
Topic: 5. mise Zákys
Replies: 9
Views: 11646

5. mise Zákys

Čau lidi, v 5. misi jsem vytuhl a nevím jak dál. Přečetl jsem všchny příspěvky, ale nic mi nefunguje. Dokonce jsem vykostil všechny hrdiny pekla, dobyl jejich hrad, poslal jsem Gordika za bránu jihovýchodně od pekelného hradu, ale stojí tam jak ocas a nic se neděje. Jak mám přivolat nikolaje.
Dík ...