Search found 4 matches

by Darkball
Tue Jun 22, 2010 7:47 am
Forum: Obecně
Topic: Artefakty
Replies: 2
Views: 2725

Re: Artefakty

vyborne dík :D
by Darkball
Mon Jun 21, 2010 6:44 pm
Forum: Obecně
Topic: Artefakty
Replies: 2
Views: 2725

Artefakty

ako je tozo sadami a zo spojovaním funguje to ?
by Darkball
Mon Jun 21, 2010 6:01 pm
Forum: Obecně
Topic: Nefunkční skill wheel
Replies: 4
Views: 4219

Re: Nefunkční skill wheel

mám jednu otázku kde ten skill wheel najdem?
by Darkball
Sat Jun 19, 2010 11:30 am
Forum: Obecně
Topic: hrdinska aura
Replies: 0
Views: 1718

hrdinska aura

Čaute je niejaka možnosť ako si sprístupniť tú špecialnu auru zo zberatelskej edície lebo mám len normálnu. Chcem len vedieť či nestačí proste nahradiť niejaky súbor alebo niecčo prepísť dík za odpoveď.