Search found 4 matches
Re: Artefakty
vyborne dík 
Artefakty
ako je tozo sadami a zo spojovaním funguje to ?
- Mon Jun 21, 2010 6:01 pm
- Forum: Obecně
- Topic: Nefunkční skill wheel
- Replies: 4
- Views: 4219
Re: Nefunkční skill wheel
mám jednu otázku kde ten skill wheel najdem?
- Sat Jun 19, 2010 11:30 am
- Forum: Obecně
- Topic: hrdinska aura
- Replies: 0
- Views: 1718
hrdinska aura
Čaute je niejaka možnosť ako si sprístupniť tú špecialnu auru zo zberatelskej edície lebo mám len normálnu. Chcem len vedieť či nestačí proste nahradiť niejaky súbor alebo niecčo prepísť dík za odpoveď.