Artefakty

Obecně k Heroes of Might and Magic V
Post Reply
Darkball
Posts: 4
Joined: Sat Jun 19, 2010 11:28 am

Artefakty

Post by Darkball »

ako je tozo sadami a zo spojovaním funguje to ?
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Artefakty

Post by Dave_Jame »

Pokud se nepletu fungoje to až v ToTe...

A to podle následujícího systému.

Každý set se skládá z několika artefaktů (minimálně 2)
Každý set přidává uzrčitý bonus pokud ho má hráč na sobě, Nestačí ho mít v batohu.
Hráč nemusí mít celí set aby obdržel nějaký bonus. u Artefaktů které mají více dílů jsou bonusy odstupňovány a s větším množstvím artefaktů se zvyšují. (př: za 2 dračí artefakty obdrží hrdina bonus další +1 k hodnotám, za 4 už je to pak +2 atd..)
Každý národ má pak svůj vlastní set který mu přídává další bonusy pokud jej seskládá

Rytíř - Lví set (3 kusy)
Elf - Ostrostřelecký set (2 kusy)
Mágové - Sarr issovi korunovační klenoty (4 kusy)
Démoni - Urgashovo přání (2 kusy)
Nemrtví - Jméno si nevzpomenu, ale jsou to ty 4 co hledáš v záikladní kampani (4 kusy)
DE - Tajemstv run (2 kusy)
Trpoší - Zbroj trpasličího krále (4 kusy)
Skřeti - Zlobří set. (2 kusy)

Pro blyžší informace s ekoukni na Manuál
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Darkball
Posts: 4
Joined: Sat Jun 19, 2010 11:28 am

Re: Artefakty

Post by Darkball »

vyborne dík :D
Post Reply