Search found 6 matches

by Andrej
Sat Dec 31, 2011 5:26 pm
Forum: Obecně
Topic: V jakém pořadí hrát
Replies: 52
Views: 49580

Re: V jakém pořadí hrát

Joo už se mi to zpřístupnilo, přesně jak si psal...jen jsem vypnul a zapnul hru. Vyhrál jsem to za slzy a to už je asi vážně KONEC :) čekal jsem ještě nějaký intro podobný tomu na začátku, ale to už bych chtěl asi moc :) jinak díky :)
by Andrej
Sat Dec 31, 2011 2:50 pm
Forum: Obecně
Topic: V jakém pořadí hrát
Replies: 52
Views: 49580

Re: V jakém pořadí hrát

převážně jsem hrál na slzy, ale nevim jestli to má vliv na závěrečné epilogy.....taky když dohraju kampaň tak se mi neobjeví nic že jsem ji dohrál, jako by to bylo neuzavřený nevim jestli to tak má být....kampaň má 4 kola a všechny dohraju, tím to hasne, konec hry a dál si můžu zvolit další kampaň...
by Andrej
Sat Dec 31, 2011 2:27 pm
Forum: Obecně
Topic: V jakém pořadí hrát
Replies: 52
Views: 49580

Re: V jakém pořadí hrát

Ahoj všem, tak jsem dohrál Heroes VI se všemi kampaněmi. Teď bych se měl zřejmě pustit do Epilogů, ale nevím jak začít. Nejdou mi z nějakého důvodu otevřít, nevíte proč??
by Andrej
Mon Dec 06, 2010 2:16 am
Forum: Obecně
Topic: Které postavy zůstanou a které odpadnou
Replies: 31
Views: 15023

Re: Které postavy zůstanou a které odpadnou

Tak podle screnů ze hry a traileru to vidim na dost podobné jednotky, které byli v pátém dílu v trochu jiném kabátě :)
by Andrej
Mon Dec 06, 2010 2:13 am
Forum: Obecně
Topic: Obtížnost
Replies: 11
Views: 9373

Re: Obtížnost

já dohrál základní hru i datadisky na normál a teď to zkoušim od začátku na hrdinskou :) tak uvidíme jak daleko se dostanu, ale prej se to dá dohrát... :)
by Andrej
Mon Dec 06, 2010 1:16 am
Forum: Obecně
Topic: Obtížnost
Replies: 9
Views: 9429

Re: Obtížnost

Už to někdo dohrál na hrdinskou obtížnost??


asamm wrote:
pecha nuda wrote:
asamm wrote:hovada

Opravdu inteligentni prispevek :D

no to bylo pro bartoise jestli vsechno udal na heroe tak je hovad,nebo ne :?: :?: :?: :?: