Search found 6 matches
- Sat Dec 31, 2011 5:26 pm
- Forum: Obecně
- Topic: V jakém pořadí hrát
- Replies: 52
- Views: 49580
Re: V jakém pořadí hrát
Joo už se mi to zpřístupnilo, přesně jak si psal...jen jsem vypnul a zapnul hru. Vyhrál jsem to za slzy a to už je asi vážně KONEC
čekal jsem ještě nějaký intro podobný tomu na začátku, ale to už bych chtěl asi moc
jinak díky 
- Sat Dec 31, 2011 2:50 pm
- Forum: Obecně
- Topic: V jakém pořadí hrát
- Replies: 52
- Views: 49580
Re: V jakém pořadí hrát
převážně jsem hrál na slzy, ale nevim jestli to má vliv na závěrečné epilogy.....taky když dohraju kampaň tak se mi neobjeví nic že jsem ji dohrál, jako by to bylo neuzavřený nevim jestli to tak má být....kampaň má 4 kola a všechny dohraju, tím to hasne, konec hry a dál si můžu zvolit další kampaň...
- Sat Dec 31, 2011 2:27 pm
- Forum: Obecně
- Topic: V jakém pořadí hrát
- Replies: 52
- Views: 49580
Re: V jakém pořadí hrát
Ahoj všem, tak jsem dohrál Heroes VI se všemi kampaněmi. Teď bych se měl zřejmě pustit do Epilogů, ale nevím jak začít. Nejdou mi z nějakého důvodu otevřít, nevíte proč??
- Mon Dec 06, 2010 2:16 am
- Forum: Obecně
- Topic: Které postavy zůstanou a které odpadnou
- Replies: 31
- Views: 15023
Re: Které postavy zůstanou a které odpadnou
Tak podle screnů ze hry a traileru to vidim na dost podobné jednotky, které byli v pátém dílu v trochu jiném kabátě 
Re: Obtížnost
já dohrál základní hru i datadisky na normál a teď to zkoušim od začátku na hrdinskou
tak uvidíme jak daleko se dostanu, ale prej se to dá dohrát... 
Re: Obtížnost
Už to někdo dohrál na hrdinskou obtížnost??
asamm wrote:pecha nuda wrote:asamm wrote:hovada
Opravdu inteligentni prispevek
no to bylo pro bartoise jestli vsechno udal na heroe tak je hovad,nebo ne![]()
![]()
![]()