HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc
doufám že toto budou dělat jednotky když budou dlouho čekat
HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc
jakubcha wrote:neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/