Search found 9 matches

by necro
Sat Apr 02, 2011 9:25 am
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc

doufám že toto budou dělat jednotky když budou dlouho čekat
by necro
Wed Mar 30, 2011 4:15 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

vím že je to asi blbá otázka na kterou se ptá ,ale přesto

Nevíte jestli budou i nějaké dodatky? :?:
by necro
Wed Mar 30, 2011 4:12 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

jakubcha wrote:neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...

mohlo by to být něco jako krypta a nebo dračí poklad

prostě něco co ti dá suroviny a artefakty
by necro
Wed Mar 30, 2011 4:03 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Koukejte na toto m vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu

Třeba je to přepadení Karavany.
1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...
ale skřetí ...
by necro
Wed Mar 30, 2011 3:56 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

jaký je to jazyk
by necro
Wed Mar 30, 2011 3:48 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

to se mi nezdá ale možné to je :mrgreen:
by necro
Wed Mar 30, 2011 3:25 pm
Forum: Obecně
Topic: Heroes VI a jeho tvorba
Replies: 1786
Views: 564913

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fakt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
by necro
Sun Jan 16, 2011 11:17 am
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 392417

Re: Přeji si... - HRA

Brzy pojdeš hlady , protože rohlík bude stát 90 kč. :lol:



Přeji si ukončit to to fórum.
by necro
Thu Jan 13, 2011 7:57 pm
Forum: Off-topic
Topic: Přeji si... - HRA
Replies: 1388
Views: 392417

Re: Přeji si... - HRA

Dobře nikdo z fora ti to přání nezkazí ,ale třeba učitelka ano .

Přeji si pít ožralí Findan.